Jan (48): Partnerka si přinesla do ložnice jogurt, ale rozhodně neměla v plánu ho jíst. To, co s ním udělala, vás rozpálí

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
muz pohled
Zdroj: Shutterstock

Když Jan se svojí manželkou večer uléhal do postele, zdálo se mu krajně podezřelé, proč si jeho žena bere s sebou jogurt. Ta noc všechno změnila a jejich vztah nabral zcela nové obrátky.

Článek byl zpracován na základě příběhu čtenáře. Fotografie jsou pouze ilustrační a jména osob byla na žádost čtenáře pozměněna.

Ze vztahu se nám vytrácelo vzrušení

„Po letech vztahu jsem si uvědomil, že žijeme vlastně už jen vedle sebe, ne spolu. Naše manželství se točilo jen kolem péče o rodinný domek a práce na něm,“ započal Jan své vyprávění.

Když navrhl intimní spojení, jeho manželka se často vymlouvala na klasickou bolest hlavy nebo na to, že zrovna není správný den a nemá chuť se milovat.

„Jsem chlap a pořád si myslím, že sex k manželství patří. Samozřejmě, že internet a videa dneska dokážou vynahradit hodně, ale já pořád chtěl svoji ženu a toužil po ní.“

Pořád se k ničemu neměla

Janovy pokusy o nějakou obrodu a vrácení vzrušení do jejich manželského soužití se stále nesetkávalo s pochopením, natož s úspěchem.

„Byl jsem už bezradný. Kluci v hospodě mi dokonce začali radit, že když se moje žena k ničemu nemá, tak bych si měl najít nějakou milenku, ale na to já nemám povahu,“ svěřil se.

Jejich rady, aby navštívil alespoň nějakou placenou společnici, mu ale docela vrtaly hlavou. Líbilo se mu, že v tomto případě nejde o vztah jako takový a všichni by byli spokojení. Hlavně on.

Chtěl jsem svoje touhy naplnit jinde

„Už jsem byl pomalu rozhodnutý, že zavolám na jeden privát. Našel jsem ženu, která se mi líbila.“ Netřeba dodávat, že byla dost podobná jeho ženě. Přeci jen, jeho manželka ho stále vzrušovala.

Jan v té době vůbec netušil, co na něj jeho partnerka chystá. „Lehl jsem si ten večer do postele a přemýšlel, jak to bylo fajn, když jsme se kdysi milovali každou noc,“ povzdechl si s úsměvem na rtech.

Ten večer všechno změnil a jsem rád

„Moje žena toho večera přišla do ložnice jen v županu a v ruce měla skleničku s jogurtem. Tohle nikdy nedělala. Nevěděl jsem, o co jí jde. Proč chce jíst v posteli jogurt?“

Jenže Janova manželka měla v plánu vychutnat si tuhle zdravou pochoutku přímo z jeho těla. „Už když si dávala první lžičku, vzrušilo mě to, jak ji jazykem oblizovala.“

Jan byl celou situací zaskočen a chvilku mu trvalo, než se dokázal uvolnit. Ale pak to přišlo. Jeho žena pomalu lžičku po lžičce vychutnávala jogurt přímo z jeho těla.

„Na ten večer nezapomenu. Druhý den mi řekla, že mi chtěla udělat radost a že tenhle způsob předehry je pro ni velmi vzrušující. Já se už teď těším, co ochutná příště. Vypadá to, že se ztracená jiskra vrací zpět do našeho vztahu.“

Autor: René Podhrázský


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články