Jan (30): Manželka pojala podezření, že před ní něco tajím, pravidelně mi prohlíží mobilní telefon a myslí si, že o tom nevím

od Nikola Jaroschová
3 minuty čtení
muz 78
muz 78

„Byl jsem ke své ženě vždy maximálně upřímný. A to dokonce i ve chvílích, kdy by se nejeden muž uchýlil k drobné lži, než aby riskoval, že bude mít tichou domácnost,“ zní první slova pana Jana, který cítil potřebu svěřit se nejen nám, ale především vám, se svým příběhem. Dle jeho názoru totiž určitě není jediný, kdo něco takového v životě řešil.

Nikdy jsem jí v ničem nelhal

„Své ženě jsem vždycky říkal pravdu. A to dokonce i tehdy, kdy se mě v pokročilém stádiu těhotenství ptala, jestli v těch šatech, které si koupila, nevypadá jako chodící tučňák. Ano, vypadala v nich jako roztomile se valící kulička a já jí to na plnou pusu řekl,“ vypráví hrdě pan Jan, který se za svou upřímnost rozhodně nestydí. Dle jeho názoru je ve vztahu důležité, aby k sobě byli partneři upřímní a nelhali si ani v banálních věcech.

Ačkoli je Jan na sebe hrdý, co se týče upřímnosti, nezapomene se zmínit o tom, jaké problémy mu v manželství jeho upřímné odpovědi přinášely. Nejednou se totiž jeho žena urazila.

Zdroj: 123RF.COM

Žena si začala myslet, že někoho mám

Pan Jan pracuje v IT firmě, kde má díky svým zkušenostem pod palcem technický chod celé společnosti. Proto se nejednou stalo, že musel v práci zůstat déle kvůli výpadku nebo defektu, který zkrátka musel odstranit a problém vyřešit. Vlivem vyšších nároků na firemní síť se poslední dobou stávalo, že internet padal. Jan tak zůstával v práci déle, než bylo zvykem.

Zdroj: 123RF.COM

„Opravdu za tím nic jiného nebylo, pouze ta nešťastně fungující a přetížená síť, která jednoduše nezvládala nápor tolika připojených zařízení,“ vysvětluje nám Jan a tváří se jako nevinnost sama. Nepůsobí na nás dojmem, že by měl potřebu si to všechno vymýšlet jen proto, aby měl čím zakrýt nemanželský poměr. Právě nevěra totiž napadla jeho ženu, která nabyla podezření, že ji manžel podvádí.

Narušila moje soukromí tím, že mi lezla do mobilu

„Moje žena začala být posedlá představou, že někoho mám,“ pokračuje Jan. „Proto se uchýlila k tomu, že mi drze vlezla do mobilu. Samozřejmě v něm nic nenašla,“ říká. Nicméně chování své ženy považoval za narušení soukromí, nemluvě o tom, že se cítil dotčeně, že si je vůbec jeho manželka schopna myslet, že by podvedl.

Statistiky hovoří jasně: každý třetí z nás se minimálně jednou podíval svému partnerovi do mobilního telefonu, ať už ho k tomu vedlo podezření z nevěry, nebo nějaký jiný důvod.

Myslí si, že o ničem nevím

„Moje žena mi telefon lustruje pravidelně, není dne, kdy by si nenašla minutku na to, aby mi pročetla zprávy nebo e-maily,“ pokračuje Lukáš. „Navíc si myslí, že o tom nevím, ale opak je pravdou,“ usmívá se. Proto na svou ženu plánuje vymyslet malou lest a do telefonu jí připravit nějaké překvapení. Kdo ví, třeba se za nějaký čas dočkáme dalšího příběhu, ve kterém nám Jan popíše, jak jeho překvapení na manželku vlastně dopadlo.

Autor: Nikol Kolomazníková


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články