Jakub (52): Moje manželka má divnou zálibu. Báli byste se jí i vy

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Muz zaliba strach
Zdroj: Shutterstock

Že je Dita tak trochu jiná, byl vlastně původně důvod, proč si ji Jakub vzal. Zamiloval se do její podivnosti, obdivoval, že si od ostatních nenechává mluvit do života. Jenže po čase zjistil, co všechno její podivnost obnáší. Dnes jsou někdy chvíle, kdy se jí bojí on sám.

Článek byl zpracován na základě příběhu čtenáře, který nám jej zaslal pomocí e-mailu. Fotografie jsou pouze ilustrační a jména osob byla na žádost čtenáře pozměněna.

„Když jsem Ditu před patnácti lety potkal, její osobnost i vzhled mě zaujaly. I když je hodný člověk a v srdci je něžnou dívkou, na pohled tak nevypadá. Nosí temné oblečení, miluje metalovou hudbu a vyžívá se v kontroverzním stylu,“ říká čtenář.

„I v padesáti vypadá skvěle. Na každé ruce i noze má nespočet tetování, v uších piercingy. Donedávna to bylo únosné, ale od té doby, co se začala věnovat zdobení cizího těla, je někdy její záliba už příliš,“ uznává.

Udělala si kurzy tetování a piercingu

Původně pracovala Dita v bance. Pak se ale rozhodla, že ji tetování a piercingy zaujaly natolik, že chce zdobit i ostatní. Udělala si proto kurzy, díky kterým dnes může tetovat a píchat lidem do těla nejrůznější ozdoby.

„V domě, kde žijeme, máme vyčleněnou jednu místnost na tuhle její práci, za kterou dostává poměrně slušně zaplaceno,“ píše Jakub. „Pravda je ale taková, že různé temné dekorace, inkousty, jehly a ukázky piercingů jsou všude, dokonce i v kuchyni a ložnici.

Některé obrázky mě děsí. Když usínám, dívá se na mě ze stěny chlap s propíchnutým jazykem. Když jdu ráno snídat, první vidím naproti stolu na zdi fotografii ženy, která se nechává tetovat kolem prsou.

Zatímco některé obrázky jen vyjadřují zdobení těla, jiné jsou šílené. Žádal jsem Ditu několikrát, aby sundala ze zdí alespoň ty, na kterých mají lidé piercingy zapíchané v intimních místech, ona ale tvrdí, že ji to inspiruje,“ říká Jakub.

Podle jeho slov od doby, kdy mají doma takovou výzdobu, hosté upřednostňují setkávání se venku nebo v jiném domě. „Ani se nedivím, také bych do podobného bydlení nevkročil, kdybych nemusel,“ dodává čtenář.

V našem domě se střídají podivíni

Zatímco přátelé a známí se domu rodiny spíše vyhýbají, téměř denně bojuje Jakub s tím, že má jeho žena podivné zákazníky. „Většina z nich už tunu piercingů a tetování má. Nechápu, kam chtějí dávat další,“ směje se.

„Nikdy jsem proti tomu nic neměl, jak jsem sám řekl, právě na tenhle styl mě tehdy Dita nalákala, jenže když se vám denně po domě pohybují mladíci, kteří se musí nazí projít po chodbě, aby si pořádně prohlédli nové tetování na svém pozadí, není to příjemné.“

Jakub zkoušel se svou ženou o její zálibě mluvit. Ona ale nehodlá svůj nový byznys ukončit. „Pronájem nějakého studia je prý pro ni příliš drahý, protože je zatím jen amatér. Navíc se jí doma pracuje lépe než v cizím prostředí.

Jediné, co mi k tomu řekla, bylo, abych si také našel zálibu. Podle ní totiž žárlím, že ji něco začalo bavit a věnuje tomu tolik času, energie a úsilí. Tak to ale není. Já jí její sen přeji. Mám jenom strach, aby to nepřehnala.“

Sám Jakub se právě kvůli této situaci prozatím k tetování přemluvit nenechal. Bojí se totiž, že by po první kérce mohl podlehnout a stal by se z něho jeden z těch podivínů, kteří se u nich doma denně střídají.

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články