Jak doopravdy poznáte zamilovanou ženu? Naučte se rozpoznat tyto signály

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
zamilovana zena
Zdroj: Shutterstock

Ženy se prý zamilují rychleji a snadněji. Není to ale pravda. Jen jsou v lásce více otevřené, nebojí se dávat najevo své city, zkrátka to na nich hned poznáte. Když žena akceptuje muže s jeho chybami, je to jasné. Je to pravá láska. Jak se dámy chovají k mužům, do kterých jsou zamilované?

Ukáže partnera rodině

V životě každé ženy hrají rodina a přátelé velkou roli. Svěřuje se jim se svými trápeními, tráví s nimi hodně času, a když má problém, jde za nimi. Proto je jasné, že když má nového partnera, chce jim ho ukázat. I přesto bývají ženy s představením partnera těm nejbližším opatrné.

Ve chvíli, kdy žena muže požádá, aby se představil její rodině, může muž začít slavit. Tahle ženská ho miluje, zařadila ho mezi své nejbližší a chce s ním být. Teď ještě doufat, že se všem bude líbit.

Dokonalost? Není třeba

Na začátku chce každá žena vypadat před svým partnerem dokonale. Ale když je s ním nějakou dobu, je zamilovaná a cítí se ve vztahu dobře a svému partnerovi věří, dovolí si nebýt za všech okolností dokonalá a upravená.

Cítí se uvolněně a nepotřebuje mít za každou cenu perfektní účes, dokonalý make-up a nepředstírá, že jí k životu stačí jen saláty. Klidně si vezme legíny, dá si burger a dopřeje si dny bez líčení. Přesto se pro svého partnera snaží být stále upravená a přitažlivá.

Bere ho i s chybami

Nikdo není dokonalý, to ví každá žena. I ona sama není dokonalá, proto svého partnera bere s chybami, které sice vnímá, ale nemá s nimi problém. V jejích očích převažují spíše klady a silné stránky, a proto mu nic nevyčítá.

Když jí muž odhalí své slabiny, nesnaží se ho za každou cenu hned měnit. Jedná se o jeden z rysů stabilního vztahu, když máte vedle sebe člověka, kterého milujete i s jeho nedostatky.

Právě proto je jisté, že pokud muž v budoucnu ztratí třeba práci, přibere pár kilo, jeho věrná žena vždy bude stát po jeho boku a bude ho milovat stejně jako na začátku vztahu.

Oceňuje jeho názor

Zamilovaná žena se v zásadních životních situacích nerozhoduje jen sama, ale vždy se svého partnera zeptá na jeho názor. A respektuje, co jí řekne, i když s ním vždy nemusí souhlasit.

Je jedno, jestli se jedná o pracovní záležitosti, rodinné či přátelské vztahy, diskutuje s ním o všem. Chce znát jeho pohled na věc a vyslechne si jeho rady. Muži spoustu věcí vidí jinak a pro ženy je jejich názor zkrátka velmi důležitý.

Autor: Barbora Turková


Související články