Kokosy na sněhu: Herci zestárli a zdrsněli. Víme, kdo z nich se změnil nejvíc

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Kokosy na snehu
Zdroj: Profimedia

Slavná americká komedie z 90. let Kokosy na sněhu vyvolává vzpomínky snad v každém z nás. I když film začíná pádem letadla, nakonec se promění v požitek, u kterého se nasměje celá rodina.

I dnes je film oblíbený, a na televizních obrazovkách se proto objevuje i v současnosti. Herci, kteří v něm ztvárnili hlavní postavy, ale prošli proměnou spojenou s dlouhými 28 lety.

Rawle D. Lewis, Abdul-Malik Yoba, Leon Robinson a Doug E. Doug dokázali udělat z komedie rodinný snímek, který milujeme dodnes.

Ztracené sebevědomí Juniora

Prvním mladíkem ze čtveřice „kokosů“, kteří místo letní olympiády skončí na zimní, je Junior Bevil. Pochází z bohaté rodiny a jeho otec je na něho poměrně přísný. Bevilovi se ale ke konci filmu podaří najít ztracené sebevědomí a otci se postavit.

Herec Rawle D. Lewis se dnes mladému chlapci bez sebevědomí nepodobá ani za mák. Po letech se z něho stal sympatický muž, který se bezstarostně usmívá na svět. A s tím, co by na to řekl jeho otec, si nedělá starosti.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Rawle D Lewis (@rawletv)

Sprinter Yul

Yul Brenner vždy toužil po účasti na olympiádě. Když se jeho sen rozplyne, všechno ve svém životě vzdá. Ostatní to stojí hodně síly, aby pro něho opět našli motivaci. Nakonec se jim to ale podaří.

Na svém Instagramu herec Abdul-Malik Yoba komunikuje s fanoušky poměrně často. Mnozí z nich v něm stále vidí naivního mladíka, který chce vyhrát olympiádu, i když ve skutečnosti jde o drsného chlápka, který si libuje v kožených bundách.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený malikyoba (@malikyoba)

Šílený Dericův nápad

Derice Bannock se na olympiádu těšil podobně jako Yul. Svého snu se nehodlá vzdát. Je to právě on, kdo přichází s nápadem založit bobový tým.

I po letech je herec Leon Robinson plný optimismu a svůj život bere s humorem. Na jeho Instagramu se to proto hemží pozitivními příspěvky a komentáři. A největší proměna? Na bradě mu narostly pořádné vousy!

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený LEON (@wwwjustleon)

Jamajčan s láskou k motokárám

Sanka Coffie je na Jamajce považován za nejlepšího řidiče motokár. Ve filmu je tím, kdo ostatním zlepšuje náladu a neustále si ze všeho dělá legraci. Milovník rychlé jízdy by bez humoru nedal ani ránu.

Doug E. Doug se změnil ze všech herců nejvýrazněji. Jeho hlavu už totiž nezdobí jamajské dredy, kterými byl v Kokosech na sněhu typický. Dnes má krátké vlasy a image mu doplňují brýle.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Doug E. Doug (@dougedoug1)

Zdroj: Instagram
Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články