Ivo (52): Bojím se na partnerku vybalit své skryté touhy. Chci s ní dělat věci, které byste nerozdýchali

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
muz neutralni
Zdroj: Shutterstock

Ivo je čerstvý padesátník, který žil donedávna v poměrně poklidném manželství. Až do té doby, než potkal Ninu, mladou ambiciózní blondýnku, se jeho život ubíral předvídatelným směrem. To se ale rapidně změnilo. Se změnou se ohlásily také touhy, které byly od mladého věku zastrčeny kdesi hluboko v Ivově podvědomí.

Článek byl zpracován na základě příběhu čtenáře. Fotografie jsou pouze ilustrační a jména osob byla na žádost čtenáře pozměněna.

Energie jako zamlada

Ivo začal konečně žít. Po letech pouhého přežívání ve svazku, který držel pohromadě už jen kvůli dětem, se opět dostal do formy.

Začal cvičit, nechal si udělat nový sestřih a pořídil si mladistvější oblečení. Pod drobnohledem prošla i jeho životospráva. Výsledkem byl příval energie a chuti do života, kterou už dlouho nepoznal.

Mladá milenka dá zabrat

Nejen fyzicky, ale i finančně. To Ivo poznal na vlastní kůži. „Musel jsem si najít druhou práci. Zároveň jsem chtěl maximum času trávit s Ninou,“ vysvětluje Ivo.

Čas na přemýšlení

Skončilo to fyzickým zhroucením. Na JIPce ho přepadaly různé sny. V jednom z nich se Nina proměnila v muže a Ivo pochopil, že se mu tak vlastně líbí více.

Žena s mužskými rysy

„V nemocnici jsem měl dost času přemýšlet,“ vysvětluje Ivo a pokračuje: „Uvědomil jsem si, že mě na Nině přitahuje především její rozhodnost a někdy až mužský přístup ke světu. Přesně opačné vlastnosti, než jaké měla moje bývalá žena.“

Holka do nepohody

„Pod záminkou společného výletu jsem Nině pořídil maskáče. Neměla problém si je obléct a vyrazili jsme na několikadenní trek do přírody,“ usmívá se Ivo. „Konečně jsem měl pocit, že mám vedle sebe chlapa, i když v ženském těle,“ doplňuje potměšile.

Tajné sny

Ivo šel ve svých představách dále a ve skrytu duše si představuje Ninu ve fotbalovém dresu. „Pro fotbalisty jsem měl vždy slabost, “ vysvětluje a dodává: „Jako malý jsem chtěl fotbal hrát, ale můj otec mi to zatrhl. Teď se mi tato touha vrací v podobě opravdu nečekané,“ upřesňuje.

Jednou pravda vyjde najevo

Skrývat to ale nejde do nekonečna. To si Ivo dobře uvědomuje, přesto se snaží prozatím držet své touhy pod kontrolou a nedávat nic najevo. Miluje však, když jeho mladá milenka nosí mužské oblečení, a představuje si, jak mu jednou vyhoví a vezme si na sebe i fotbalový dres.

Co bude dál?

Ivo si velmi dobře uvědomuje, že jakmile své partnerce tuto představu projeví, pravděpodobně ho zavrhne. Jako divák se tedy alespoň účastní fotbalových zápasů místního klubu, což jeho touhy vždy na několik dní zchladí.

Svěřuje se, že by si nejraději s Ninou fotbal zahrál a pak s ní strávil vášnivou noc. Uvědomuje si však, že se jedná o tak nevšední touhu, kterou by nerozdýchal jen tak někdo.

Útěk před pravdou

Interval se ale zkracuje a Ivo neví, co si dál počít: „Jednou budu muset vyjít s pravdou ven, toho okamžiku se ale děsím a snažím se ho oddálit, jak to jen jde,“ uzavírá.

Autor: Kamila Mertlová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články