Ivan (36): Manželčino chování v naší ložnici mě opravdu vykolejilo. Toto byste zažít nechtěli

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
muz seriozni 1
Zdroj: Shutterstock

Ivan nikdy dřív nepozoroval na své ženě něco neobvyklého. Měl za to, že všechno, co spolu dělají, se jí líbí. Jenomže nedávno se stalo něco, co nečekal. Přímo uprostřed milostných hrátek mu totiž žena vytkla jeho chování a vynadala mu za to, že jí nevěnuje dostatek pozornosti.

Článek byl zpracován na základě příběhu čtenáře. Fotografie jsou pouze ilustrační a jména osob byla na žádost čtenáře pozměněna.

V manželství je Ivan už šest let. Předtím se svou ženou tři roky chodil a nikdy neřešili, že by bylo v jejich vztahu cokoli v nepořádku. Samozřejmě se podle Ivanových slov občas spolu pohádali, ale nikdy neměli postelové problémy.

Alespoň si to Ivan podle toho, co píše, vždy myslel. Jenomže jeho žena ho po devíti letech známosti překvapila jednoho večera přímo v nejlepším tím, že si začala stěžovat a vytkla mu všechno, co celé ty roky považoval za dokonalé.

Řekla mi, abych přestal

„Nedělal jsem nic jiného než jindy. Uprostřed milování mi ale řekla, abych přestal. Odstrčila se ode mě a prohlásila, že má dost. Nechápal jsem a ptal jsem se, co jsem pokazil. Neviděl jsem chybu. To, co následovalo, mě dostalo,“ píše Ivan.

Jeho žena mu začala vytýkat, že je každé milování stejné a ona už toho má prý doslova plné zuby. „Řekla mi, že to nebylo špatné, ale že se zase nestalo nic, z čeho by byla na větvi.

Pak dodala, že mi prý už dlouho naznačuje, že by chtěla v posteli nějakou změnu. Od začátku našeho vztahu jsem prý jako prkno a nejsem schopný vymyslet něco originálního. Pravdou ale je, že mi nikdy neřekla, že by bylo něco špatně.“

Ivan se bránil. Své manželce řekl, že proti nějakým změnám nic nemá, ale nechápe, proč s ním o tom nemluvila. Jemu se totiž vše líbí tak, jak to je, neměl proto potřebu cokoli měnit. Kdyby ale tušil, že ona to bere jinak, snažil by se.

„Začala vyvádět, že jsem jen hloupý chlap, který si nevšímá toho, co jeho žena chce. Prý se mnou o tom mluvila, a dokonce několikrát naznačovala, že se jí to se mnou nelíbí. To ale není pravda, nic takového mi nikdy neřekla,“ rozčiluje se čtenář.

Odmítá mi říct, co po mně chce

Ten večer se Ivan urazil a spal raději v obývacím pokoji. O pár dní později ale se svou ženou problém opět otevřel a rozhodl se ho řešit přímo. Zeptal se jí, co by se jí v posteli líbilo a co by měl změnit.

„Nebyla mi schopná nic říct. Ptal jsem se jí, zda by chtěla použít nějaké hračky, ona ale odmítla. Ptal jsem se jí na celou řadu věcí, ale ona vždy jenom zavrtěla hlavou. A když jsem se ptal, co tedy chce, řekla jen, že něco nového.“

Ivan ale nemá tušení, co tohle manželčino „něco nového“ obnáší. Cokoli navrhl, ona zamítla. Když se s ní snaží v posteli navázat bližší kontakt, odmítá ho. Už několik týdnů se mu v tomto ohledu vyhýbá.

„Nevím, co mám dělat. Jsem nešťastný. I kdybych chtěl něco vyzkoušet, aniž bych to s ní předtím probíral, ona mě teď nenechá. Je odtažitá a po tolika letech, kdy jsem měl za to, že je vše v pořádku, se to mezi námi najednou pokazilo,“ tvrdí čtenář.

Ivan v současné chvíli doufá, že problémy v posteli nejsou jenom předzvěstí něčeho většího. Bojí se totiž, že by svou ženu mohl ztratit úplně. Jenže i když se snaží, ona mu nedá příležitost, jak se pokusit všechno zachránit.

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články