Irena (32): Manžel chce v posteli koukat na sprosté filmy

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
svadet
Zdroj: 123RF.COM

Nikdy jsem svému manželovi nevyčítala, že si dělá dobře u nějakého toho filmu pro dospělé. Občas jsem na něho neměla čas a chápala jsem, že když jsem unavená, jinak to zkrátka nejde. Sebe uspokojování nebylo v našem vztahu žádné tabu. A on k tomu zkrátka potřeboval nějaké to povzbuzení v podobě videí.

To jsem ale netušila, že se jednou takové filmy stanou reálnou součástí každého našeho milování. Jako by manžel už bez toho nedokázal to, co dříve.

Styděla jsem se, ale nakonec se mi to líbilo

Jednou se mě před tím muž zeptal, jestli by mě vzrušovalo, kdybychom se spolu dívali na erotický film. Připadalo mi to sice trochu pubertální, ale musela jsem uznat, že na tom možná něco bude. Když po mně chtěl, abych vybírala kategorii i konkrétní video, styděla jsem se, ačkoli jsem věděla, že není třeba.

Zdroj: 123RF.COM

Věděl o mně všechno a náš milostný život byl vždycky bohatý, bylo mu tedy asi jasné, co si vyberu. A myslím, že v tu chvíli na tom tolik nezáleželo. I když mi to ze začátku přišlo hrozně hloupé, uznávám, že jsem si nakonec akt velmi užila.

Po čase to chtěl zopakovat

Nějaký čas jsme spolu spali opět normálně, ale asi po dvou měsících navrhl, jestli si sledování videa nezopakujeme. A jelikož se mi to poprvé líbilo, souhlasila jsem. Opět to bylo moc hezké milování, které jsem si naplno užila. Přesto však, když se zeptal, zda bych to tak nechtěla častěji, odpověděla jsem, že je to spíše příležitostné obohacení.

Ačkoli mu říkám, že to tak nechci, nebere mě vážně

Několik dalších nocí jsme strávili tak, že jsme se dívali na filmy pro dospělé a potom se krásně pomilovali. Když jsem se ale zmínila, že bychom s tím měli přestat, nechápal. Neviděl problém, oběma se nám to líbilo. Když jsem před dalším milováním video odmítla, naštval se a k ničemu mezi námi nedošlo. To se opakovalo i několikrát později. Já ho ale nutně potřebovala a tak jsem nakonec k videu svolila.

Náš milostný život mi ničí vztah

Manžel potřebuje film k tomu, aby se vzrušil. Bez něho už se mnou ani spát nechce. Připadám si proto ošklivá, jako bych pro něho nebyla dostatečným důvod k milování. Když mu to říkám, tvrdí, že je to nesmysl. Ale i nadále mě svádí tím, že zapne notebook a vyhledá své oblíbené servery.

Navíc už ani video nevypíná v polovině, tak jako dříve, kdy se začal věnovat pouze mě. Naopak vzdychání herců slyším po celou dobu styku, ačkoli si to manžel očividně užívá já orgasmus neměla již delší dobu.

Nevím, jak mu říct, že chci přestat. Tenhle styl milování mě ničí. Když ho odmítnu, pohádáme se. Když ho přijmu, trpím. Nevím, co se s mým mužem stalo, ale bojím se, že nám tato bariéra může rozvrátit celé manželství…

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články