Igor (40): Dovolil jsem si k ní příliš. To, co mi udělala, jsem rozdýchával hodně dlouho

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
muz 42
Zdroj: Shutterstock

Na jeden páteční večer strávený v baru s milou slečnou bude Igor vzpomínat ještě hodně dlouho. Kvůli tomu, co se mezi nimi stalo, bohužel ne v dobrém. Ba spíše naopak.

Článek byl zpracován na základě příběhu čtenáře. Fotografie jsou pouze ilustrační a jména osob byla na žádost čtenáře pozměněna.

Igor, jak byl zvyklý, i toho pátečního večera vyrazil do oblíbeného podniku, kde měl v plánu oslovit nějakou pohlednou ženu a kdo ví – možná by z toho bylo něco více. Večer ale dopadl úplně jinak.

Byl jsem sám a vázat jsem se nechtěl

Toho času jsem byl zrovna bez přítelkyně. Nehledal jsem vážný vztah, ačkoli do mě kamarádi často vandrovali, že bych se měl ve svých letech konečně usadit.

Mně to vyhovovalo na volný styl. O zájem žen jsem neměl nouzi, někdy mi dokonce samy nadbíhaly, což samozřejmě lichotilo mému mužskému egu. O nic víc jsem ale nestál.

Toho pátečního večera jsem opět vyrazil do klubu, kam jsem chodíval pravidelně a kde byl pokaždé příslib krásných svobodných žen. I tehdy jsem na jednu velmi pohlednou slečnu narazil.

Padla mi do oka na první pohled. Lov mohl začít!

Byl jsem zvyklý, že ženám moje pozornost lichotila a velmi rychle přistupovaly na moji koketovací hru. Pár drinků a zpravidla byla moje, příliš jsem se snažit nemusel.

Daná slečna, kterou jsem si pro zábavu vybral právě onen páteční večer, ale působila, že bude trochu tvrdším oříškem. Zpočátku na moji snahu navázat alespoň nějaký kontakt dokonce vůbec nereagovala.

Nechal jsem jí poslat pití – to vždycky zabralo a prolomilo ledy. A jak jsem očekával, i na tuhle krasotinku moje fígle zapůsobily, protože si ke mně vzápětí přisedla.

Myslel jsem si, že ji mám jistou. Spletl jsem se a šeredně to odskákal!

Slovo dalo slovo, jistou roli sehrál i alkohol, který zejména mně začal dodávat odvahu. Jakmile mi žilami začaly proudit vypité drinky, nabyl jsem dojmu, že mám svůj úlovek pevně v hrsti.

Nebylo by to poprvé, co jsem něco podobného na jinou ženu zkusil. Ba naopak, dělávám to často a ženám to zpravidla vůbec nevadí. Když jsem však tuhle slečnu pozval k sobě domů a navrhl jí, že strávíme společnou noc plnou vášně, zatvářila se znechuceně.

Spletl jsem se a můj odhad nebyl ani trochu správný. Dovolil jsem si k ní příliš a ona se mi za to pomstila dost bolestivým způsobem. Vší silou mě totiž kopla přímo do citlivých míst, což způsobilo mé zaúpění, po kterém jsem se v bolestech odporoučel k zemi na kolena.

Než jsem se nadál, byla pryč. Mně zůstal z ostudy kabát

Rána od krásné dívky byla skutečně velmi dobře mířená. V jednu chvíli mi přišlo, že mám snad před očima hvězdičky. Byla to ukrutná bolest!

Než jsem se stihl vzpamatovat, dívka byla pryč. Zmizela z podniku a já si všiml, že se na mě většina zde přítomných dívá – muži chápající moji bolest se tvářili soucitně, ženy se buď smály, nebo na mě opovržlivě hleděly.

Na tuhle zkušenost budu ještě dlouho vzpomínat, bohužel ne v dobrém. Její kopanec jsem totiž cítil na určitých místech celých čtrnáct dní.

Autor: Nikol Kolomazníková


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články