Igor (34): Milenka předstírala těhotenství, aby mě donutila opustit přítelkyni

od Nikola Jaroschová
3 minuty čtení
muz 33
muz 33

Ačkoli jsem měl toho času milující přítelkyni, neubránil jsem se tajnému vztahu s milenkou. S přítelkyní jsme spolu byli už osm let a do našeho vztahu se postupně vkradla nuda a stereotyp. Každý den strávený po boku mojí přítelkyně byl jeden jako druhý, což mě brzy přestalo bavit. Proto jsem si našel rozptýlení v podobě mladé milenky, se kterou jsem se tajně scházel, abych se z toho otravného stereotypu alespoň na pár okamžiků vymanil.

Neměl jsem v plánu přítelkyni opustit

I když se ze vztahu se současnou přítelkyní sice po tolika letech vytratila ona jiskra, která mezi námi panovala na samotném začátku, neměl jsem v plánu ji opustit. Miloval jsem ji a uměl jsem si po jejím boku představit zbytek života. Nicméně ani to mi nebránilo, abych si začal vztah s milenkou, která pro mě byla od samotného začátku pouze rozptýlením, rozhodně jsem jí nesliboval lásku na celý život.

Milenka mi začínala přerůstat přes hlavu

Když jsem potkal Báru, líbila se mi už na první pohled. Byla naprostým opakem mé přítelkyně, možná právě tím pro mě byla tak lákavá. Začal jsem se s ní tajně scházet párkrát do měsíce a oběma nám to tak vyhovovalo. Bára moc dobře věděla, že mám přítelkyni, kterou neplánuji opustit.

Zdroj: 123RF.COM

Ze začátku s tím neměla žádný problém, naopak se tvářila, že i jí to maximálně vyhovuje. Po nějaké době jí ale přestalo stačit, že jsme se viděli třeba šestkrát do měsíce a začala po mně vyžadovat, abychom se scházeli častěji. Svým způsobem mi tak začínala přerůstat přes hlavu, ale já ve strachu, že by má nevěra mohla vyjít najevo, přistupoval na její požadavky a začal se s ní scházet několikrát do týdne.

Zdroj: 123RF.COM

Zaskočila mě tím, že je těhotná

Když jsem začínal mít pocit, že je na mě vztah s milenkou už trochu moc, rozhodl jsem se to ukončit. Jasně jsem Báře naznačil, že jsem si to s ní sice užíval, ale je načase posunout se někam dál a přestat se vídat. Ta s naším rozchodem nesouhlasila, jednoho dne mě zaskočila tím, že se mnou otěhotněla. Byl to pro mě šok a neskutečná překážka, se kterou jsem si nevěděl rady.

Několik měsíců předstírala těhotenství

Skutečnost v podobě Bářina těhotenství mi zkomplikovala život. Nemohl jsem se přece vykašlat na těhotnou ženu, která tvrdila, že pod srdcem nosí moje dítě. Proto jsem nadále udržoval oba dva vztahy, ačkoli na mě Bára stále více tlačila, abych se se svou přítelkyní rozešel. Podle jejího názoru bylo jednoznačně fér, abych byl s ní, když se mnou čeká dítě. Několik měsíců tvrdila, že je těhotná a já neměl důvod jí nevěřit, spali jsme spolu často, mohlo se to stát.

Když ale po čtyřech měsících nebylo na Báře těhotenství ani trochu vidět, začínal jsem mít podezření, jestli mi nelže. Proto jsem chtěl, aby mi ukázala ultrazvuk nebo nějakou zprávu od svého lékaře, u kterého údajně několikrát byla. Bára se začala vymlouvat, nakonec se přiznala, že si to celé vymyslela. Já přitom kvůli jejímu údajnému těhotenství už několikrát uvažoval o tom, že skutečně opustím svou přítelkyni a postavím se k roli otce čelem. Ještě štěstí, že jsem to neudělal.

Autor: Nikol Kolomazníková


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články