Hynek (42): Dovolená v kempu se změnila v noční můru. Nebylo to ale nic proti tomu, co se dělo po návratu domů

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
muz 40
Zdroj: 123RF.COM

Měla to být dovolená, na kterou bude celá rodina dlouho vzpomínat. Je sice pravda, že nikdo ze čtyř zúčastněných na ní asi jen tak nezapomene, podle pana Hynka, který nám svůj příběh zaslal, to ale rozhodně nebude kvůli skvělým zážitkům.

Článek byl zpracován na základě příběhu čtenáře, který nám jej zaslala pomocí e-mailu. Fotografie jsou pouze ilustrační a jména osob byla na žádost čtenáře pozměněna.

„Snad všechno, co se mohlo pokazit, se pokazilo. A navíc podle mojí ženy to byla všechno moje vina. Už jsem se těšil domů, ale to jsem ještě netušil, co mě čeká tam. Žena se mnou dodnes nemluví,“ přiznává Hynek.

Nic nebylo zařízeno, ani počasí nám nepřálo

„Když jsme dojeli do kempu, děti byly unavené, pětiletý Denis navíc pořád opakoval, že potřebuje na záchod. Chtěli jsme se tedy co nejrychleji ubytovat, jenže u vstupu nám bylo řečeno, že na naše jméno žádná rezervace není. Byl jsem na kluka naštvaný, protože mě znervózňoval,“ vykládá Hynek.

„Když se konečně problém vyřešil, manželka začala s prvním proslovem. Měl jsem prý pořádně zajistit, aby bylo vše připraveno. Navíc jsem neměl křičet na Denise, který se ve svých pěti letech počůral. Naše děti snáší hádky velmi těžko, a tak jsem brzy ženu uklidnil.“

Jenomže bohužel ne na dlouho, jak čtenář dále tvrdí. Když totiž rodina chtěla vyrazit k bazénu, bylo jim oznámeno, že je z technických důvodů uzavřen. „Prý to mají napsané na stránkách. A opět byla moje vina, že jsem si to nepřečetl,“ pokračuje Hynek.

Když hned první noc začalo pršel, opět mu bylo vytčeno, že se měl podívat na předpověď počasí. Termín totiž vybíral on.
„Jako kdybych před několika měsíci mohl tušit, že bude zrovna ten týden hnusně,“ dodává.

Po návratu domů se nic nezlepšilo. Udělal jsem prý všechno špatně

Hynek přiznává, že po týdnu v chatce, kdy se děti nudily, nad hlavou jim bubnoval déšť a žena s ním téměř nemluvila, se domů opravdu těšil. Jenže když dorazili a on si šel po dlouhé cestě odpočinout, scény pokračovaly.
„Manželka byla naštvaná, že se hned jdu válet, když jsem teď odpočíval. Že jsem tři hodiny v kuse řídil, to nebrala v potaz.

Ihned mě zaúkolovala, abych šel nakrmit zvířata,“ říká.

„Když jsem o pár minut později na zahradě potkal tchána, řekl mi, že mu moje žena zapomněla dát před odjezdem klíče, takže musel přelézat plot, aby mohl chodit zvířata krmit. Jakmile jsem to řekl manželce, byla to opět moje vina, protože jsem jí to nepřipomněl,“ stěžuje si Hynek.

Hynek si je jistý, že to své choti připomínal minimálně dvakrát. Když se to ale pokusil jen naznačit, dočkal se dalších hádek.
„O tom, že nám bouřka rozbila slunečník, který jsem měl před cestou stáhnout a uklidit, ani nemluvím.“

Hynek uznává, že některé věci skutečně jsou jeho chyba. Přesto na něj podle jeho názoru klade žena vinu úplně za vše.

„Už ani neprotestuji, jen se snažím se nehádat, protože naši synové to špatně snášejí. Jsme doma už týden, ale manželka se mnou pořád nemluví. Vlastně ani nevím, co z toho, co mi vyčetla, je nejhorší…“

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články