Hubert (30): Chtěl jsem ji překvapit, místo toho ona překvapila mě. Její reakce by rozbrečela i vás

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
muz vousaty
Zdroj: Shutterstock

Myslel to dobře a chtěl svou přítelkyni překvapit. Plánoval to dopředu a byl přesvědčený, že bude z jeho překvapení nadšená. Místo toho ale ona překvapila jeho.

Článek byl zpracován na základě příběhu čtenáře, který nám jej zaslal pomocí e-mailu. Fotografie jsou pouze ilustrační a jména osob byla na žádost čtenáře pozměněna.

Reakce Hubertovy přítelkyně Moniky by rozplakala každého. S něčím takovým Hubert nepočítal a další snahu svou dívku překvapit si určitě dobře rozmyslí.

Plánoval jsem to dopředu

Hubert o sobě netají, že je romantik. Nepřiznal by to před kamarády, ale nám se upřímně přiznal, že rád svou přítelkyni hýčká a rozmazluje.

„Blížilo se naše první výročí, chtěl jsem Moniku nějak překvapit,“ vypráví Hubert. „Vymyslel jsem překvapení, které se mi zdálo perfektní.“

Hubert dopředu plánoval, že svou přítelkyni překvapí u ní v bytě. Následně nám popsal, jak dobře vymyšlené to měl.

Takhle to dopadnout nemělo

Aniž by o tom Monika věděla, nechal si Hubert udělat klíč od jejího bytu. Potřeboval ho k tomu, aby si mohl otevřít dveře bez její pomoci.

Své překvapení naplánoval na den, kdy byla Monika po noční. Měl v plánu k ní ráno přijít do bytu, a zatímco bude spát, nachystat tam růže, svíčky a další maličkosti.

„Měl jsem v hlavě naprosto dokonalou představu,“ píše Hubert nadšeně. „Myslel jsem si, že to všechno nachystám a pak Moniku probudím obědem do postele,“ pokračuje.

Jeho snaha přítelkyni překvapit milým romantickým gestem ale dopadla úplně jinak. Její reakce ho rozplakala.

Chtěl jsem ji překvapit, místo toho ona překvapila mě

„Pohyboval jsem se po bytě opravdu tiše, abych Moniku nevzbudil dřív, než jsem plánoval,“ dozvídáme se od Huberta.

V jednom okamžiku ho ale vystrašená Monika zaskočila. Aniž by si jí všiml, najednou mu stála za zády, a když se otočil, nastříkala mu do očí pepřový sprej.

„Nevěděl jsem, co se děje,“ přiznává Hubert. „Začaly mě šíleně pálit oči a ten sprej mě donutil kašlat, nemohl jsem popadnout dech,“ popisuje okamžiky, které po zásahem pepřáku zažíval.

Tehdy už Monika věděla, že zasáhla svého přítele, nikoli zloděje, za kterého ho považovala. Chtěla Hubertovi pomoci, ale nevěděla jak!

Z překvapení nebylo nic

„Myslel jsem to dobře, ale dopadlo to katastrofálně,“ píše Hubert. „Asi jsem to úplně nedomyslel. Nedošlo mi, že bych mohl Moniku vystrašit,“ přiznává.

Z původně plánované romantické oslavy nakonec nebylo nic. Hubertovi trvalo pěkně dlouho, než ho přestaly štípat oči a trápit kašel.

„Monika se mi omlouvala, ale když viděla, jak po zásahu sprejem doslova brečím, rozesmálo ji to,“ píše Hubert. „Výročí jsme oslavili později a já si příště jakákoli překvapení raději třikrát rozmyslím.“

Autor: Natálie Kabourková


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články