Helena (41): Tím dárkem jsem chtěla zachránit naše manželství. Netušila jsem, co způsobí

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
zena premysli
Zdroj: Shutterstock

Už delší dobu mě trápilo, že se svým manželem nedokážu udržet krok. Nedokázala jsem si vysvětlit, čím to je, ale pokud šlo o náš intimní život, několik posledních měsíců jsem na sobě pociťovala, že už to nepotřebuji tak často jako dříve.

Článek byl zpracován na základě příběhu čtenářky. Fotografie jsou pouze ilustrační a jména osob byla na žádost čtenářky pozměněna.

Nejvíce to samozřejmě odnášel můj manžel. Na rozdíl ode mě byl totiž stále při chuti, jenže já mu v tomto ohledu nebyla schopná vyhovět. Tu a tam jsem se přece jen přemluvila, ale on na mě vždycky poznal, že se do intimních radovánek nutím a není to ono.

Trápilo mě, že ho zanedbávám

Znám mnoho žen, které by nad takovou věcí mávly rukou. Mě ale trápilo, že svého manžela v tomto ohledu zanedbávám. Byla jsem si vědoma toho, že asi jako každý jiný chlap právě tyhle věci ke svému životu potřebuje.

Nějakou dobu jsem se to snažila řešit tím, že jsem se alespoň jednou do týdne přemluvila. Bylo ale vidět, že to mému muži nestačí. Proto jsem začala přemýšlet nad jiným způsobem, jak tento choulostivý problém vyřešit.

Na ten nápad mě přivedla kamarádka

Samotnou by mě to možná nenapadlo, ale díky kamarádce, která je schopná bavit se s vámi prakticky o čemkoliv, mi hlavou proběhl nápad. Po jednom rozhovoru s ní, ve kterém se rozpovídala o tom, jak se svým manželem často v posteli experimentují s různými hračkami, jsem prohledala internet. Záhy jsem našla to, co jsem hledala.

Naivně jsem si myslela, že tímhle dárkem svého manžela potěším, a především vyřeším ten problém, který mezi námi už několik měsíců nepříjemně visel ve vzduchu. Nemohla jsem tušit, co tím způsobím.

Nejdříve jsem si myslela, že to opravdu funguje

Využila jsem toho, že se blížily manželovy narozeniny, a věnovala jsem mu pěkně pikantní dárek. Byla to mužská masturbační pomůcka. Manžel na mě koukal jako zjara, když si dárek rozbalil. Bylo na něm dokonce vidět, že se tak trochu cítí v rozpacích.

Nehodlala jsem stát svému muži za zády a kontrolovat, jestli můj dárek používá, nebo ne. Řekla jsem mu, že to vnímám jako způsob, jak mu vynahradit, že už v tomto ohledu nemám takové potřeby jako on. Vypadalo to, že to přijal.

Nějakou dobu jsem dokonce měla pocit, že můj nápad skutečně zafungoval. Už mezi námi nebylo takové nepříjemné dusno jen proto, že jsem s mužem odmítala spát tak často, jak si představoval. Jenže pak se to nějak vymklo kontrole.

Vlastně si za to můžu sama

Pořídila jsem manželovi speciální erotickou hračku, abych mu vynahradila, že ho v oblasti sexu zanedbávám. Nedělala jsem to schválně, prostě jsem na to neměla chuť a nechtěla jsem, aby tím musel trpět i on.

Kdybych ale věděla, že tím naše manželství dostanu do tak obrovského problému, nic takového bych rozhodně nepořizovala. Můžu si za to sama, že mě manžel jednoho dne přestal potřebovat. Najednou začal dávat přednost chvilkám o samotě před chvílemi strávenými se mnou.

Najednou to začal být on, kdo odmítal milování, a já se tak rázem ocitla na jeho místě, na kterém on byl celé ty předchozí měsíce. Když jsem měla chuť já, on mě odmítl. Nepotřeboval mě, dokázal si tyhle potřeby vynahradit i beze mě. Myslela jsem to dobře, ale netušila jsem, jak se to zvrtne.

Autor: Natálie Kabourková


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články