Hedvika (48): Myslela jsem si, že si manžel našel milenku. Když jsem odhalila pravdu, musela jsem se stydět

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Zena nevera
Zdroj: Shutterstock

Třikrát do týdne někam mizel a jeho odchody byly opředeny tajemstvím. Manžel nikdy nebyl na nějaké to svěřování, a když jsem si všimla, že začal shazovat na váze, v hlavě mi hned vyskočila myšlenka, že si určitě našel milenku. Dlouho mi to vrtalo hlavou, až jsem na muže jednoho dne udeřila. Po zjištění pravdy jsem se musela sama za sebe stydět.

Článek byl zpracován na základě příběhu čtenářky. Fotografie jsou pouze ilustrační a jména osob byla na žádost čtenářky pozměněna.

Když se Hedvičin manžel třikrát do týdne sebral a na dvě hodiny zmizel, začala si myslet, že si někoho našel. Nejenže byl samé tajemství, ale začal i hubnout. Všechno nasvědčovalo tomu, že skutečně někoho má. A tahle představa Hedviku užírala.

Zničehonic začal několikrát do týdne mizet

Hedvika svého muže Filipa popsala jako pohodového chlapa, zručného kutila a milujícího otce. Nezapomněla se zmínit o jeho přezdívce „medvídek“, kterou mu dala kvůli kilům navíc, jež měl dle jejích slov odjakživa. Už když se poznali, měl Filip nadváhu, a přesto si ho Hedvika zamilovala.

„Když mi manžel poprvé mezi dveřmi oznámil, že bude dvě hodiny pryč, prvně jsem nad tím jen mávla rukou. Zpočátku jsem si myslela, že jde s kamarády na pivo,“ píše Hedvika. „Pak ale začal mizet třikrát do týdne a nikdy mi neřekl, kam přesně jde,“ dodává.

Nikdy se moc nesvěřoval

„Manžel nikdy neměl potřebu se přehnaně svěřovat,“ pokračuje Hedvika. „Zároveň jsem o něm věděla, že nemá rád, když se ho někdo vyptává a chce po něm vědět, kde je, s kým je, kdy se vrátí a podobně,“ vysvětluje.

Proto se zpočátku bála manžela zeptat, kam začal pravidelně chodit. Věděla, že to nemá rád, a chtěla předejít hádce.
Začal hubnout a já měla jasno: má milenku

Po několika týdnech si nešlo nevšimnout, že Filip shodil nějaká kila. Pro Hedviku to byl onen poslední hřebíček do rakve. Nejednou ji napadlo, že někoho má, a hubnutí bylo jen potvrzení toho, čeho se už nějakou dobu obávala.

„Na manželovi bylo vidět, že zhubl, slušelo mu to,“ píše Hedvika. „Byla jsem si jistá, že má milenku, ale dlouho jsem to držela v sobě. Odhalení pravdy by mě určitě bolelo, tak jsem to odkládala,“ přiznává se.

Musela jsem se sama za sebe stydět

„Nakonec jsem to nevydržela a na manžela s pláčem udeřila, kdy se konečně přizná k milence,“ svěřuje se nešťastná Hedvika, která si byla jistá, že má manžel bokovku a určitě ji opustí. „Manželův výraz nic neříkal, potom se začal smát a to mě dopálilo,“ netají se.

Zatímco Hedvika byla připravena vstoupit do hádky, její manžel ji posadil do auta a zavezl ji k fitness centru. Vzal ji dovnitř, kde ho na recepci pozdravil mladý muž. Očividně ho znal.

„Tehdy mi došlo, kam celé ty týdny mizel,“ vysvětluje Hedvika a dodává, že se v ten moment začala strašně stydět. „Když mi pak manžel řekl, že chodil tajně cvičit, aby kvůli mně zhubl, začala jsem plakat znovu. Tentokrát ale štěstím, jak úžasného chlapa jsem si vzala,“ uzavírá Hedvika.

Autor: Nikol Kolomazníková


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články