Hedvika (38): Lhala jsem příteli v životně důležité věci. Až zjistí pravdu, bude to mít katastrofální následky

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Zena lez
Zdroj: Shutterstock

Hedvika před svým novým přítelem zatajila jednu hodně důležitou věc a nyní se bojí jejího odhalení. Přiznala se nám, že zazmatkovala a udělala hloupost, když Mirkovi neřekla pravdu. Kdyby teď vyšla najevo, mělo by to na jejich vztah katastrofální následky.

Článek byl zpracován na základě příběhu čtenářky. Fotografie jsou pouze ilustrační a jména osob byla na žádost čtenářky pozměněna.

Hedvika a Mirek se poznali teprve nedávno. Hedvika byla delší dobu sama a netajila se přiznáním, že chlapa už nutně potřebovala. Na Mirka se rychle upnula a zamilovala se prý jako malá holka.

Zamilovala jsem se jak puberťačka

Sympatický a pohledný Mirek si rychle získal Hedvičino srdce. V e-mailu, který nám Hedvika napsala, se svěřila o tom, že v jeho blízkosti pociťovala motýlky v břiše.

„Prostě se to stalo, zamilovala jsem se jak holka v pubertě,“ vtipkuje Hedvika, která svůj vztah s Mirkem popisuje jako hodně spontánní a o to více vzrušující.

Překvapil mě svým postojem

Partneři se o sobě vzájemně dozvídali mnoho informací. Chtěli se poznat a ujistit se, že má cenu v románku pokračovat.

„Došla řeč i na děti a tady mě Mirek překvapil svým postojem, když mi narovinu řekl, že děti nechce a nehodlá svůj názor měnit,“ píše Hedvika. V té chvíli zazmatkovala a nyní už ví, že udělala hroznou chybu.

Zalhala jsem mu a nyní se bojím, že to praskne

Hedvika si dala dvě a dvě dohromady. Kdyby Mirkovi řekla pravdu, jejich vztah by pravděpodobně skončil dříve, než stihl pořádně začít. Proto se uchýlila ke lži.

„V ten moment jsem nad tím nepřemýšlela,“ přiznává se pisatelka a dodává, že na otázku, zda má nebo chce mít děti, Mirkovi odpověděla, že děti nemá. A to nebyla pravda.

„Jsem pitomá,“ píše Hedvika. „Jak jsem mohla lhát v něčem tak důležitém? Měla jsem Mirkovi hned říci, že mám dospělou dceru. Tohle jsem zpackala,“ uvažuje.

Byla jsem mladá…

Hedvika Mirkovi neřekla, že dítě má. Dospělou dceru Kristýnu. Napsala nám, že otěhotněla jako mladá holka. Na těhotenství přišla pozdě, ale miminka se ani tak vzdát nechtěla.

„Dcera je dospělá, žije si svým životem a máme krásný vztah,“ vysvětluje Hedvika. „Byla ale hrozná hloupost Mirkovi lhát. Vždyť mu budu muset říci pravdu a moc se bojím, že to bude mít na náš vztah katastrofální následky,“ zoufá si.

Zatím o dceři neví

Hedvika napsala, že Mirek o Kristýně zatím neví. Jejich vztah je prý pohádkový a ona o svého přítele nechce přijít. Pravda ale bude muset vyjít najevo.

„Je mi jasné, že tohle nebudu moci tajit věčně,“ pokračuje Hedvika, která si je vědoma toho, že jednoho dne bude muset příteli o dceři říci. Zatím to ale odkládá, nemůže pro své přiznání sebrat odvahu.

Autor: Nikol Kolomazníková


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články