Hedvika (30): Z přítelovy podivné úchylky jsem byla nejdříve v šoku. Pak jsem se naučila, jak z ní něco vytěžit

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
zena uchylka
Zdroj: Shutterstock

Po jednom návratu z práce jsem zůstala v šoku stát mezi dveřmi naší ložnice. Přistihla jsem totiž svého přítele při činnosti, při které rozhodně přistižen být nechtěl. Našla jsem ho, jak sám sebe uspokojuje a má přitom v ruce moji lodičku na podpatku.

Článek byl zpracován na základě příběhu čtenářky. Fotografie jsou pouze ilustrační a jména osob byla na žádost čtenářky pozměněna.

Ten pohled mě hodně překvapil. Nebyla jsem ani v nejmenším zaskočena tím, že jsem svého přítele přistihla při masturbaci. To je podle mě naprosto normální věc. Zaskočila mě však věc, která pro něho byla očividně předmětem vzrušení.

Zpočátku kolem toho kroužil jako kolem horké kaše

Přítel zpočátku o tom, co se stalo, nechtěl vůbec mluvit. Já se zase bála to téma nakousnout sama, nechtěla jsem mu totiž ublížit. Nějakou dobu kolem toho kroužil jako kolem horké kaše.

Až po pár dnech, když už jsem ani nedoufala, že mi to nějak vysvětlí, to téma sám od sebe nakousl. Přiznal se mi, že je tu jedna věc, která ho v sexu hodně vzrušuje.

Nejdříve mě to šokovalo

Samozřejmě vím, že po světě chodí miliony lidí, kteří mají nějakou sexuální úchylku. Každému z nás se v posteli prostě líbí něco jiného, je to naprosto v pořádku. Jenže jakmile máte po svém boku člověka, který sám určitou sexuální úchylkou utrpí, pak je to něco úplně jiného.

Nejdříve mě přítelovo přiznání, že ho vzrušují boty na vysokém podpatku, šokovalo. Nějakou dobu mi trvalo, než jsem to zpracovala. Nebyla jsem pohoršená, vím, že existují i daleko horší úchylky. Nikdy předtím jsem se ale nesetkala s člověkem, který by mi byl blízký a měl nějakou takovou úchylku.

Naučila jsem se z přítelovy úchylky vytěžit něco pro sebe

Po nějaké době přítel poprvé přišel s tím, jestli bychom nemohli boty na podpatku zakomponovat do našeho milování. Miluji ho a udělala bych pro něho cokoli, přesto jsem se poprvé, když jsem do postele vzala i vysoké podpatky, cítila tak nějak zvláštně.

Na příteli ale bylo vidět, že ho to opravdu hodně rajcuje. Jeho vzrušení bylo uspokojením nejen pro jeho samotného, ale odrazilo se to i na našem milování jako takovém. Také já jsem si z toho něco odnesla.

A pak mi došlo, že bych z téhle přítelovy úchylky mohla vytěžit něco pro sebe. Boty na podpatku se mi vždycky líbily, ráda jsem je nosila, ale o to méně za ně chtěla utrácet. Teď se naskytla příležitost, díky které jsme si na své mohli přijít oba dva.

Spokojení jsme oba

Jelikož má přítel slabost pro boty na podpatku, rád mi je kupuje. Já potom za odměnu tyhle botičky beru do postele. Jemu se to líbí, dělá mu to dobře a mně zase dělá dobře, že můžu mít klidně každý týden nové boty.

Spokojení jsme tak vlastně oba dva. Jestli jsem zpočátku z jeho úchylky měla nějaké divné pocity, teď už mi to ani nepřijde. Milování s botami na vysokém podpatku, včetně mazlení se s nimi, mi už přijde naprosto normální.

Autor: Natálie Kabourková


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články