Filip (29): Muži jí leželi u nohou, přesto dala přednost tomu, kdo o ni nestál

od Nikola Jaroschová
3 minuty čtení
muz 29 2
muz 29 2

Mohla mít kteréhokoli muže, na kterého by ukázala prstem. O nápadníky rozhodně neměla nouzi a na každém prstu by jich mohla mít hned několik. Ačkoli se o ni zajímali slušní muži, ona vždy dávala přednost takovým, o které by si kterákoli jiná žena ani neopřela kolo. Tak Filip popisuje ženu, která se nesmazatelně vryla do jeho života. A ačkoli přiznává, že to tak vůbec nechtěl, nakonec ho poznamenala mnohem více, než si vůbec dokázal představit.

Krásnější ženu byste u nás ve městě hledali asi jen stěží

Příběh pana Filipa začíná slovy, že Karin byla nejhezčí žena z celého města. Dle jeho popisu byste stěží hledali krásnější ženu, než byla právě ona.

„Karin si uměla lidi omotat okolo prstu, bylo přitom úplně jedno, jestli jde o muže, nebo ženu. Díky svému charisma si získala úplně každého,“ vysvětluje Filip. „Na ulici se za ní otáčeli muži i ženy – muži proto, že byli okouzleni jejím půvabem, ženy zase proto, že jí záviděly a chtěly vypadat jako ona. Kudy Karin prošla, tam za sebou zanechala dojem,“ říká Filip.

Zdroj: 123RF.COM

Muži by jí klidně snesli modré z nebe

„Karin okolo sebe měla hodně obdivovatelů,“ vysvětluje Filip. „Většina z nich by přitom byla ochotná, snést jí modré z nebe, pokud by jen náznakem projevila zájem. Ačkoli jí muži dennodenně projevovali svou přízeň, Karin je odmítala,“ pokračuje Filip.

Nezapomene se také zmínit o tom, že i on patřil k mužům, kteří po Karin šíleli. Své šance pro získání její přízně ale považoval za nulové, protože si nevěřil a byl přesvědčený o tom, že se kolem Karin motají daleko zajímavější muži.

Zdroj: 123RF.COM

Stali jsme se dobrými přáteli

Filip by tomu možná před nějakou dobou nevěřil, nicméně osud karty zamíchal tak, že se on a Karin sblížili a stali se dobrými přáteli. Tato skutečnost vedla k tomu, že se Karin začala Filipovi svěřovat a on tak nabyl dojmu, že by mezi nimi přeci jen mohlo vzniknout něco víc. V tu chvíli ještě netušil, že si od jejich přátelství slibuje mnohem více, než kolik mu Karin byla ochotná nabídnout.

„Myslel jsem si, že se vzájemně sbližujeme a že mezi námi vzniká něco více než přátelství,“ přiznává se Filip. „Věděl jsem o jejích románcích s jinými muži, přesto jsem doufal, že je to jen přechodné období,“ pokračuje ve svém vypravování.

Když jsem o ni projevil zájem, odmítla mě

„Po tři čtvrtě roce jsem nabyl přesvědčení, že právě teď nastala ta správná doba, abych se Karin svěřil se svými city, které jsem k ní choval. Proto jsem se vyslovil a dal jí jasně najevo, že o ni stojím a byl bych rád, pokud by mezi námi bylo něco více,“ popisuje Filip. Karin ho ale zaskočila odmítnutím, které navíc doplnila odůvodněním, že její srdce náleží jinému muži.

„Když jsem se dozvěděl, o koho jde, musel jsem se ironicky zasmát,“ přiznává se Filip. Karin se totiž zamilovala do muže, který ženy střídal jako ponožky a o krásnou Karin nejevil zájem. Místo toho, aby se Karin dala dohromady s mužem, který ji miloval a který to s ní myslel vážně, nakonec dala přednost tomu, kdo o ni nestál.

Autor: Nikol Kolomazníková


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články