Bořek (33): Nechtěl jsem si s ní začít, tak mě vydírala, aby dosáhla svého

od Nikola Jaroschová
3 minuty čtení
muz 33
muz 33

„Měl jsem za sebou několik nevydařených vztahů a upřímně se mi nechtělo absolvovat to všechno zas a znova,“ vypráví Bořek. „Ženy se v mém životě tak nějak střídaly, ale s žádnou z nich mi to z nějakého důvodu nevyšlo. Po posledním rozchodu jsem se zařekl, že si dám od vztahu na nějakou dobu pauzu. Pak mi ale do života vstoupila Karolína…“

Nehledal jsem vztah

„Bylo mi v té době v čerstvých 30 let a měl jsem za sebou nepěkný rozchod s přítelkyní, se kterou jsem strávil poslední dva roky života,“ začíná vyprávět Bořek a pohodlně se usazuje na židli. „Nebylo to poprvé, co jsem se vzpamatovával z rozchodu, a pokud bych měl být upřímný, byl jsem z toho pořádně otrávený. Proto jsem byl odhodlaný zůstat nějakou dobu sám,“ vysvětluje.

Bořek nám vypráví o tom, že neměl zájem o navázání vztahu, nicméně asi jako každý zdravý muž měl své potřeby, které chtěl uspokojit. Ačkoli tedy nehledal vážný vztah, nezávazným románkům se ženami se určitě nebránil.

Chtěl jsem si jen užívat, nic víc

Zdroj: 123RF.COM

Bořek tak několik měsíců životem proplouval sám, ženy se v jeho životě střídaly jen proto, že si s nimi užíval, rozhodně jim nesliboval lásku na celý život. A jak on sám vypráví, maximálně mu to tak vyhovovalo.

„Můj život tenkrát vypadal asi tak, že jsem vyrazil do baru, sbalil tam nějakou pěknou ženu, strávil s ní noc a ráno ji jednoduše poslal domů,“ přiznává se. „Jednou jsem si takhle domů přivedl Karolínu, pohlednou brunetku, se kterou jsem měl v plánu si pouze užít, jako se ženami před ní. Netušil jsem, že tentokrát můj plán nevyjde.“

Měla to být známost na jednu noc

„Karolína pro mě měla být pouze rozptýlení, známost na jednu noc, ostatně jako tolik žen před ní,“ vysvětluje Bořek. Ona se ale odmítala smířit s tím, že bychom se po společně strávené noci už nikdy neměli vidět. Usmyslela si totiž, že by mezi námi mohlo být něco víc a začala mě pronásledovat,“ odhaluje Bořek následující vývoj událostí.

Zdroj: 123RF.COM

Zatímco Bořek neměl zájem Karolínu vidět podruhé, ona se upnula k představě, že by z nich mohl být pěkný pár. Proto začala Bořka opakovaně nahánět a usilovat o to, aby si s ní začal něco víc. A když to nešlo po dobrém, rozhodla se vydat jinou cestou.

Tvrdila mi, že je těhotná

Bořek s Karolínou strávil noc, o které si myslel, že bude první a zároveň poslední. Když se proto Karolína nečekaně zjevila u jeho dveří s pozitivním těhotenským testem a tvrdila, že je s Bořkem těhotná, změnil se mu život. Karolína ho začala vydírat, aby dosáhla svého.

Zdroj: 123RF.COM

„Stála si za tím, že to dítě je moje,“ vypráví Bořek. Mávala mi před nosem pozitivním testem, který si ale dneska můžete za pár korun koupit na internetu. Karolína mě začala vydírat, že pokud si s ní nezačnu, půjde do mé práce a udělá mi ostudu, protože bude všude rozhlašovat, že jsem jí udělal dítě a teď o ni nestojím.“

Najednou otočila

„Měl jsem Karolíny plné zuby, musel jsem se jí nějak zbavit. Proto jsem předstíral zájem a žádal po ní, aby mě vzala ke svému doktorovi na těhotenskou prohlídku. Tvrdil jsem, že se chci stát odpovědným otcem a chci být u každé kontroly,“ směje se Bořek. Jeho plán mu vyšel, Karolína najednou otočila, protože těhotná vůbec nebyla. „Toho dne to bylo naposledy, co jsem Karolínu viděl,“ vzpomíná Bořek. V závěru svého vypravování dodává, že mu tato zkušenost otevřela oči a nyní už nehledá známosti na jednu noc, ale naopak se zaměřuje na dlouhodobý vztah.

Autor: Nikol Kolomazníková


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články