Filip (28): Na těle skrývám tajemství, na které nejsem hrdý. Brzy budu muset s pravdou ven

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Muz tetovani premysli
Zdroj: Shutterstock

S přítelkyní Radkou chodíme teprve krátce. Skrývám před ní jedno tajemství, ze kterého rozhodně nebude nadšená. Až zjistí, co skrývám na svém těle, zaručeně ode mě odejde.

Článek byl zpracován na základě příběhu čtenáře. Fotografie jsou pouze ilustrační a jména osob byla na žádost čtenáře pozměněna.

Zatím se mi podařilo to před ní skrýt, ale jednou přijde den, kdy si toho všimne. Neumím si představit, jak tohle dopadne. Bude se zlobit? Opustí mě?

Učarovala mi na první pohled

Radky jsem si všiml u nás v práci. Okouzlila mě na první pohled. A to doslova, protože v dnešní době, kdy jsme nuceni nosit roušky, ostatním z obličeje vidíme jen oči.

Její oči mi učarovaly. Ještě nikdy jsem neviděl tak jasně modré oči. Dal jsem se s ní do řeči a zjistil, že má přítele. To bylo zklamání.

Několik týdnů to byla platonická láska. Tajně jsem na Radku myslel, ale respektoval jsem, že je zadaná. Stále častěji jsem si ale všímal, že ani já jí nejsem lhostejný.

Něco před ní tajím

Když mi Radka dala najevo, že bychom to mohli dát dohromady, tetelil jsem se blahem. Začali jsme tvořit pár.

Od začátku jsem věděl, že je tu jedna věc, kterou Radce nemohu říct. Byl jsem totiž přesvědčen, že pokud bych se s tím vytasil hned, o svoji šanci bych přišel.

Čekal jsem na ni dlouho a nechtěl jsem to pokazit. Proto jsem před Radkou svoje tajemství skrýval. I když mě to nejednou dostalo do nepříjemné situace.

Byla to chyba

S Radkou chodíme teprve krátce a náš vztah je ještě v hodně křehkém začátku. Proto bych nerad udělal něco, čím bych to zpackal.

Na těle mám ale tajemství, o kterém přítelkyně neví. Je to tetování. Na tom by nebylo nic tak hrozného, pokud by to tetování nebylo spojené s mojí ex.

Udělal jsem to před lety, nerozvážná chyba. Nechali jsme se s tehdejší přítelkyní tetovat a na svých tělech si zvěčnit jméno toho druhého.

Tenkrát jsme si mysleli, že naše láska vydrží věčně, a tetování, které je na celý život, se zdálo jako super nápad. Nyní už vím, že to byl obrovský přešlap.

Zatím o tom neví

To tetování mám na rameni, skoro až na lopatce. Není velké, ale prostě tam je. Radka o něm ještě neví.

Bojím se jí o tom říct. Tetování pro mě nic neznamená, stejně tak bývalá přítelkyně, ale Radka by to mohla vnímat jinak.

Nechat si ho odstranit – i to je možnost. Co bych ale potom Radce řekl? Proč jsem to udělal? Co jsem tam měl? Budu muset s pravdou ven, i když se bojím, že to pro nás nedopadne dobře.

Autor: Natálie Kabourková


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články