Fanda (53): Moje žena nenosí podprsenku. To, co kvůli ní zažívám, by vás zvedlo ze židle také

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Muz usmev 50
Zdroj: Shutterstock

Františka a jeho ženu Pavlínu dělí podstatný věkový rozdíl. Už když se ti dva brali, předpovídali Frantovi kamarádi, že mladá manželka mu bude jednoho dne dělat jen starosti. Fanda tomu tenkrát nevěřil. Líbila se mu představa, že na rozdíl od svých kamarádů bude mít po svém boku krásnou mladou ženskou.

Článek byl zpracován na základě příběhu čtenáře, který nám jej zaslal pomocí e-mailu. Fotografie jsou pouze ilustrační a jména osob byla na žádost čtenáře pozměněna.

Představoval si, jak mu budou kamarádi (a nejen oni) závidět. A nebyl daleko od pravdy. Kamkoli totiž přišel společně s energickou Pavlínou, tam sklízel závistivé pohledy mužů, kteří měli za manželky stejně staré ročníky. František si to užíval.

Mladou manželku mi každý záviděl

Když si František Pavlínu bral, bylo jí teprve 22 let. O jejich lásce nikdo nepochyboval, manželství předcházely dva roky vztahu.

Manžele dělí nemalý věkový rozdíl. Zatímco František před lety oslavil krásné životní jubileum, jeho žena měla na dortu teprve pětatřicet svíček.

„Mladou manželku mi všichni záviděli,“ libuje si Fanda ve svém e-mailu. „Byla krásná, plná energie, perfektní postava. Byla můj sen,“ svěřuje se.

Kamarádi mi říkali, že jednoho dne budu nešťastný

Ještě před svatbou byl František několikrát terčem poznámek ze strany svých kamarádů. Ti totiž předpovídali, že jednoho dne bude po boku mladé manželky nešťastný.

„Vždycky jsem nad jejich řečmi mávl rukou,“ přiznává se Fanda. „Jak bych mohl být nešťastný, když jsem měl nádhernou ženskou, která mě milovala,“ uvažuje.

Nyní ale na slova kamarádů došlo. Pavlína se totiž rozhodla nenosit podprsenku. Fanda uznává, že přednosti na to má a rozhodně si to může dovolit. Je tu ale jedna věc, která ho trápí.

Nelíbí se mi, jakou si tím získává pozornost

„Pavlína o sebe vždycky dbala,“ pokračuje Fanda. „Sportuje, udržuje se fit. Má postavu jako lusk, kdejaká dvacátnice by jí mohla závidět,“ popisuje nám svoji manželku.

Když se mu svěřila, že sbírá odvahu, aby chodila bez spodního prádla, zpočátku ji v tom podporoval. Měla na to, aby nenosila podprsenku, tak proč ne? Jenže pak toho začal litovat.

„Nešlo si nevšimnout, že si moje žena získává pozornost ze strany mužů,“ píše František. „Když jsme šli spolu po ulici, muži se za ní otáčeli, dělali na ni oči, někteří dokonce hvízdali,“ svěřuje se. „Nelíbilo se mi to.“

Co když mě vymění?

František si začíná stále více uvědomovat, jaký rozdíl jeho a Pavlínu dělí. Zatímco ona si pozornost mužů užívá a líbí se jí, když na ni pískají nebo mají lichotivé řeči, Fanda je z toho nešťastný.

„Dokonce mě už napadlo, že mě třeba bude chtít vyměnit za někoho mladšího,“ svěřuje se otevřeně. „Přece jen jsem už chlap po padesátce, kdežto za ní se teď otáčí podstatně mladší chlapi,“ píše.

Ačkoli nechce svoji ženu omezovat, skutečnost, že chodí hrdě bez podprsenky, mu začíná vadit. Bojí se, že by jednoho dne mohla odejít za mladším nápadníkem.

Autor: Natálie Kabourková


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články