Eva (32): Třetí rande s gynekologem: Je to možná paradox, ale bojím se před ním svléknout

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Zena strach svleknout
Zdroj: Shutterstock

Eva poznala Dominika na seznamce. A je za to ráda. Nedokáže si totiž představit, že by ho potkala v jeho zaměstnání. Dominik se totiž živí jako gynekolog a ona to věděla ještě před první schůzkou. Dnes to pro ni ale představuje nepochopitelný problém, který se snaží překonat.

Článek byl zpracován na základě příběhu čtenářky. Fotografie jsou pouze ilustrační a jména osob byla na žádost čtenářky pozměněna.

„Ke gynekologovi samozřejmě chodím pravidelně. Ale je něco jiného se s nějakým vidět jednou do půl roku a před nějakým se svlékat, když s ním máte intimní vztah,“ píše Eva. „Dominik byl od začátku milý, vtipný a hodný. A já proto souhlasila se schůzkou.“

Z jednoho rande se nakonec vyklubalo druhé a po měsíci komunikace přes sociální sítě také třetí. A právě po něm se rozhodla Eva pozvat Dominika k sobě. On souhlasil a po skleničce vína skončil pár na gauči v obýváku. Jenomže to nepokračovalo tak, jak by mělo.

Nemohla jsem

„Pozvala jsem ho k sobě s vidinou toho, že k něčemu dojde. Líbil se mi, hned jsem viděla, že je to skvělý chlap, a řekla jsem si, proč to nezkusit. Nechtěla jsem na nic pospíchat a přece jen to bylo třetí rande. Mezitím jsme si ale asi tři měsíce psali,“ vysvětluje Eva.

„Došli jsme ke mně a já jsem si myslela, že všechno půjde podle plánu. Jenomže když mě začal líbat, já si uvědomila, kolik žen už nejspíš tam dole viděl. A nemohla jsem. Když se mi pokusil zajet rukama pod tričko, odtáhla jsem se.“

Eva popisuje, že vlastně nedokázala říct, co je špatně. Zkrátka se styděla před gynekologem ukázat svou postavu se vším všudy, a nakonec mu proto řekla, že možná všechno uspěchali.

„Pochopil to. Řekl mi, že půjde domů, ale já nechtěla být sama. A tak jsme si vlezli do postele a spali vedle sebe, ale bez jakýchkoli intimností. Bylo to trochu divné, zároveň ale vlastně dost příjemné. Cítila jsem, že i když s ním nespím, něco nás k sobě táhne.

Ráno vstal první a udělal snídani. Ptal se, zda není moc drzé, že se mi hrabal v ledničce. Mně to ale přišlo milé a začala jsem se omlouvat za předešlou noc. Smál se, že prý o nic nejde. Problém je, že já to stále nepřekonala.“

Mám se s ním znovu vidět. Nevím, jak to bude probíhat

Uběhlo 14 dní. Eva si s Dominikem každý den psala, ale o nezdařené noci brzy raději přestali mluvit a soustředili se na pokračování jejich vztahu. Čtenářka uznává, že se jí Dominik líbí čím dál víc.

„Opravdu bych si to s ním nechtěla pokazit. Je to skvělý chlap. Po tom, co se mezi námi minule stalo, by mi mnoho mužů řeklo sbohem. Ale on mi ještě udělal snídani a omlouval se, že na mě tlačil,“ píše.“

„Nejspíš teď očekává, že mu to vynahradím. Já ale nevím, zda to dokážu. Je to paradox, že se bojím svléknout se před gynekologem, ale právě kvůli tomu, kolik žen už nahých viděl, je mi trapně,“ vysvětluje.

„Zítra se s ním mám opět vidět. A jsem zvědavá, kam to povede. Ještě jsem se nerozhodla, zda ho po večeři pozvu k sobě, nebo rande ukončíme jenom jídlem. Co bych měla dělat?“

Eva doufá, že pokud se k ničemu neodhodlá, Dominik ji povede, a nakonec udělá nějaký zásadní krok, kterým to trapné napětí rozsekne. Pokud to neudělá, jejich vztah by se mohl zastavit jen na večeřích v restauraci.

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články