Dita (35): Švagr mě na party zavlekl do koupelny. To, co se tam dělo, by nechtěl nikdo vidět na vlastní oči

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Zena svagr koupelna
Zdroj: Shutterstock

Dita nestačila reagovat, když ji švagr popadl za ramena a vedl ji před sebou do koupelny, kde za nimi zamkl dveře. Dita pochopila, že už něco vypil, sama toho večera měla několik skleniček vína, přesto se v přítomnosti švagra zamčená v koupelně necítila dobře.

Článek byl zpracován na základě příběhu čtenářky. Fotografie jsou pouze ilustrační a jména osob byla na žádost čtenářky pozměněna.

Ditin tchán slavil kulaté narozeniny a při té příležitosti se v jeho domě konala velká oslava. Tchán s manželkou pozvali opravdu hodně lidí, takže o zábavu nebyla nouze. Během večera se Ditě přihodilo něco, co si s sebou nese dodnes.

Všude byla spousta lidí

Blížily se tchánovy kulaté narozeniny a Dita společně s manželem a dětmi dostala pozvání na oslavu. Té se mělo zúčastnit mnoho známých a rodinných příslušníků.

Dita napsala, že toho večera bylo u manželových rodičů doma opravdu hodně lidí. Ať jste se v domě hnuli kamkoli, všude jste na někoho narazili.

„Lidí tam byla hromada a všichni jsme se opravdu dobře bavili,“ popisuje Dita a dodává, že se sama nebránila alkoholu, který tam toho narozeninového večera určitě nechyběl.

Někdo mě popadl za ramena a tlačil do koupelny

„Zrovna jsem si chtěla odskočit, proto jsem se vzdálila od hloučku lidí, se kterými jsem se zrovna bavila v obývacím pokoji,“ pokračuje Dita ve vyprávění. „V tom mě někdo zezadu popadl za ramena a před sebou mě tlačil do koupelny,“ píše.

Když se Dita ohlédla přes rameno, poznala tvář svého švagra. Už měl očividně něco vypito, to poznala nejen z jeho alkoholem ovátého dechu, ale i z lehce vrávoravé chůze.

„Když za námi zavřel a posléze zamkl dveře, rozbušilo se mi srdce,“ přiznává Dita, která vůbec netušila, co má švagr v úmyslu.

Byla jsem v šoku z toho, co jsem viděla

Dita se snažila kolem švagra prosmýknout a dostat se ven. Jenže on je větší. Neměla šanci. Přiznala se, že začala panikařit, když si švagr začal rozepínat a poté stahovat kalhoty.

„Mumlal něco o tom, že se mu udělala v tříslech boule a že se bojí, co by to mohlo být,“ vysvětluje Dita, co se v zamčené koupelně dělo. „Mluvil o tom, že se bojí rakoviny a že manželce to ukázat nemůže, protože by vyšilovala,“ dodává. Napsala, že jeho žena je skutečně lehce psychicky labilní.

Dita se snažila švagra uklidnit, ať rozhodně neplaší předem a navštíví lékaře. On ji stále nutil, aby se na bouli v tříslech podívala, ba co víc – aby si sáhla a věřila mu, že tam skutečně ta boule je.

„Byla jsem v šoku a chtěla co nejdříve ven,“ netají se Dita. „Kdyby nás tam někdo našel, vypadalo by to hodně divně a vysvětlovalo by se to asi stěží. Švagra jsem poslala k doktorovi, ale jestli tam došel, to netuším. Od té doby jsme se neviděli,“ uzavírá.

Autor: Natálie Kabourková


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články