Erik (42): Dozvěděl jsem se manželčino ohavné tajemství. Do 24 hodin už jsem bydlel někde jinde

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Muz ohavne tajemstvi
Zdroj: Shutterstock

Obrovským zklamáním začíná příběh našeho čtenáře Erika. Ten odhalil zrůdné tajemství své ženy Moniky, které před ním tajila několik let. Na základě toho se Erikovi jeho žena zhnusila natolik, že si sbalil své věci a následující den už bydlel někde jinde.

Článek byl zpracován na základě příběhu čtenáře. Fotografie jsou pouze ilustrační a jména osob byla na žádost čtenáře pozměněna.

Erik a Monika se poznali na vysoké škole. Jejich vztah pak nabral rychlé otáčky, už po pár měsících spolu totiž bydleli, a po roční známosti se dokonce vzali.

Okolí nám to přálo

Erik zavzpomínal na časy, kdy spolu s Monikou teprve začínali. Přiznal nám, že kamarády i rodinu zaskočili tím, že všechno brali až moc hopem. Nakonec jim ale jejich velkou lásku okolí přálo a fandilo jim do společného života.

„Když jsme rok po našem seznámení oznamovali zásnuby, rodiče se tomu hodně divili a kamarádi mě tenkrát varovali, ať si to dobře rozmyslím. Já jsem si ale byl jistý, že Monika je ta pravá, cítili jsme to oba stejně,“ vysvětluje.

O životě jsme měli jasno

„Oba dva jsme měli po vysoké škole, já dostal pracovní nabídku prakticky hned po dostudování, Monika se ještě pár měsíců jen tak plácala z brigády do brigády, ale pak se i ona usadila,“ pokračuje Erik ve vypravování.

Manželé si pořídili větší byt, který si díky svým slušným platům mohli dovolit. Jejich plány o společném životě byly jasně nalajnované. Oba dva chtěli cestovat a poznávat svět. Veškerý volný čas věnovali výletům a dovoleným. Užívali si plnými doušky.

Chtěl jsem založit rodinu

Roky plynuly, Erik oslavil pětatřicáté narozeniny a zatoužil po miminku. Věděl, že by se určitých věcí v jejich životě museli vzdát, ale po dítěti toužil tak moc, že byl ochoten se jich vzdát.

„Monika se nejdříve tvářila všelijak, až jsem se bál, že bude proti,“ píše Erik. „Nakonec ale souhlasila, slíbila, že vysadí antikoncepci a začneme se o dítě pokoušet,“ dodává.

Nedařilo se a Monika mi to dávala za vinu

Pokusy o otěhotnění střídalo zklamání z dalšího negativního testu. Erik se přiznal, že mu to Monika dávala za vinu. Tvrdila, že problém bude na jeho straně, a on proto podstoupil i vyšetření.

„Běhal jsem po doktorech, ale podle nich jsem byl v pořádku,“ dozvídáme se od Erika. „Miminko nám ale stále nebylo přáno, až jsme to po několika letech snažení prostě vzdali. Smířili jsme se s tím, že děti mít nebudete, a rozhodli jsme se, že si život i tak uděláme krásný,“ píše Erik.

Odhalil jsem její ohavné tajemství

Je to teprve pár dní, co Erik odhalil nechutné tajemství své ženy Moniky. Když v krabici od bot našel prázdné krabičky od antikoncepce a vymačkaná platíčka, došlo mu, že ho Monika celou dobu tahala za nos.

„Bylo tam toho takové množství, že mi došlo, že ty prášky bere celou tu dobu. Tvrdila mi, že je vysadila, ale lhala,“ zoufá si nešťastný Erik. „Když přišla domů a našla mě sedět nad krabicí, zbledla jako stěna a nezmohla se na víc než na slovíčko promiň. To mi ale nestačilo,“ píše Erik.

Pravda ho zasáhla tak moc, že si ještě toho dne sbalil svoje věci a zaplatil si pokoj v penzionu. Byl rozhodnutý Monice neodpustit. Vždyť kvůli ní přišel o možnost stát se otcem. Nyní připravuje žádost o rozvod a doufá, že za touhle životní etapou bude moci již brzy udělat tlustou čáru.

Autor: Nikol Kolomazníková


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články