Ema (30): Hledám muže, který se nebude bát mé úchylky. Vy byste snad nohy na ramena nevzali

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Zena touhy
Zdroj: Shutterstock

Ema je v nejlepších letech. Pečuje o sebe a soudě dle obdivných pohledů mužů je přesvědčena, že vypadá dobře. Přesto má problém udržet si přítele. Má totiž tajemství, které ne každý z jejích dosavadních partnerů dokáže ustát.

Článek byl zpracován na základě příběhu čtenářky. Fotografie jsou pouze ilustrační a jména osob byla na žádost čtenářky pozměněna.

Na první pohled krásná sebevědomá ženská, která nemůže mít o nápadníky nouzi. Ema přiznala, že nemá problém si chlapa najít – kolikrát se jí dokonce sami nabízejí. Větší problém ale vidí v tom, jak skloubit svoji úchylku a obavy partnerů.

Chlapa si najít umím, udržet si ho ale nedokážu

Nikdy jsem neměla problém najít si chlapa. Někteří se mi sami nabízeli, doslova by mi skočili do postele, kdybych na ně jen ukázala prstem.

Moje kamarádky mi skoro až závidí, že si můžu mezi zájemci vybírat. Nestojí na mě fronty, ale ještě se mi nestalo, že bych byla sama, protože bych neměla o koho zavadit.

Chlapa si sice najít umím, už si ho ale nedokážu udržet. Po určité době, když náš vztah pokročí, se jim svěřím se svou zálibou. A doposud ji žádný z mých protějšků nedokázal ustát.

Možná jsem trochu jiná než ostatní ženy

Na první pohled byste to do mě neřekli. Vždycky jsem byla taková spíše zakřiknutá, ve společnosti více poslouchám druhé, než že bych se sama projevila.

Jen moje nejlepší kamarádka ví, jakou zálibu jsem si našla. Je to možná spíše taková úchylka, na které mně osobně nepřijde nic špatného. Jen ti chlapi to asi vidí trochu jinak.

Líbí se mi být dominantní. A to nemyslím jen tak, že ráda převezmu roli. Baví mě si muže podřizovat. Říkat jim, co mají a nemají dělat. Co mohou a nemohou. To mě vzrušuje. Jenže muži to nechápou.

Utíkají ode mě

Bylo pár mužů, kterým se taková představa nejdříve líbila. Když ale došlo na věc a já se do toho fakt dostala, zbaběle utekli.

Kdyby se mi to stalo jednou, dvakrát… pak bych si řekla, že jsem prostě jen nenarazila na muže, který to ustojí. Jenže už se mi to stalo tolikrát, že se začínám bát, že na světě snad nechodí chlap, který by se nebál.

Ve vztahu jsem šťastná jen napůl

Už jsem zkoušela ve vztahu tuhle svoji úchylku potlačit. Prostě se smířit s tím, že pokud chci mít vztah, který ve všech ostatních ohledech funguje, pak nesmím dát najevo, co mě v posteli dokáže nejvíce rozparádit.

Jenže v takovém vztahu jsem pak šťastná jen napůl. Všechno ostatní šlape jako hodinky, ale v ložnici strádám a dlouho takhle trpět nedokážu. Proto vždy vztah ukončím.

Opravdu neexistuje chlap, který by se nebál vůdčí ženy? Opravdu se mám smířit s tím, že budu mít vztahy, ve kterých se nebudu moci skutečně projevit?

Autor: Nikol Kolomazníková


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články