Dominik (45): Zvednul jsem telefon. Z toho, co se ozvalo na druhé straně, byste si sedli na zadek

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
muz bezvlasu
Zdroj: Shutterstock

Dominik žil ve spokojeném manželství s Romanou již dvacet let. Vychovali spolu dvě krásné děti a vše nasvědčovalo tomu, že spolu vydrží po celý zbytek života. Možná by tomu tak bylo, kdyby jim do cesty nevstoupila nepříjemná událost, která těmito představami podstatně zamávala.

Článek byl zpracován na základě příběhu čtenáře. Fotografie jsou pouze ilustrační a jména osob byla na žádost čtenáře pozměněna.

Náruživá milenka

„Romana nebyla nikdy upejpavá, co se týče tělesných rozkoší,“ začíná své vyprávění Dominik, „už když jsem ji poznal, pochopil jsem, že jde o hotovou dračici. Imponovalo mi to a zamiloval jsem se prakticky okamžitě. Samozřejmě nejen kvůli této její vlastnosti,“ pokračuje.

Romana s Dominikem měli ale také mnoho společných zájmů. Studovali stejnou vysokou školu a svatba byla jen otázkou času. I po ní byl jejich život šťastný, alespoň si to Dominik stále myslel. Jeho prozření bylo překvapující.

Jasná znamení ignoroval

Když začala Romana po mateřské dovolené opět pracovat, nečekala, že bude mít takový úspěch. Její schopnosti ji však vynesly až na místo obchodní ředitelky jedné nadnárodní společnosti.

V této souvislosti začala více dbát o svůj vzhled, což Dominika příliš nepřekvapovalo. Častěji také jezdila na služební cesty. Ty někdy trvaly dokonce i přes víkend. Ani to mu nebylo divné.

„Připadám si zpětně jako hlupák. Ignoroval jsem zřejmé důkazy o tom, že někoho má. Ani mě to nenapadlo,“ vypravuje Dominik.

Jejich milostný život byl však stále v normálu, proto se mu ani nelze divit, že si ničeho nevšiml. Romana dokázala vše dokonale maskovat. Nepočítala však s jedním slabým místem a tím byl právě její milenec.

Nečekaný telefonát

„Když byla Romana jednou ve sprše, zvonil jí telefon. Podíval jsem se na displej a byl jsem poměrně překvapen. Příjmení Kocourek se často nevyskytuje. Dnes chápu, že nešlo o jméno, ale o označení jejího milence,“ dodává Dominik.

Tehdy telefon nevzal, jen Romanu po návratu upozornil, že jí volal nějaký pan Kocourek. Začervenala se a hnala se hned k telefonu. Z její reakce bylo patrné, že je rozhozená.

Telefonát číslo dvě

„Asi o týden později jsem měl telefonát já. Číslo mi bylo povědomé. Na druhé straně se ozval mužský hlas,“ vzpomíná Dominik. To, co mu řekl, je pro Dominika dodnes šokující.

„Oznámil mi, že má mé ženy dost a mám si ji zkrotit. Nechce po ní nic, jen aby mu dala pokoj. Vztah s ní považuje za minulost, což ona nechce pochopit,“ pokračuje.

„Urputnost mé ženy, na kterou jsem si za ta léta zvykl, donutila jejího milence k poměrně zoufalému kroku. Předpokládal, že jako její manžel budu zuřit, ale já jsem byl spíše zklamaný a samozřejmě šokovaný. Ihned jsem podal žádost o rozvod,“ uzavírá své vyprávění Dominik.

Autor: Kamila Mertlová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články