David (56): S mladší holkou jsem si připadal jako ve snu. Pak odhalila svou pravou tvář. I vy byste ji vyhodili na ulici

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
smutny muz dluhy
Zdroj: Shutterstock

Všichni mi Danielu záviděli. Byla tak krásná, a především o mnoho let mladší než já. Moji kamarádi i kolegové z práce nechápali, že dala šanci zrovna mně – chlapovi po padesátce, který se sice na svůj věk necítil, ale čas oklamat rozhodně nedokázal.

Článek byl zpracován na základě příběhu čtenáře. Fotografie jsou pouze ilustrační a jména osob byla na žádost čtenáře pozměněna.

Po jejím boku jsem se cítil jako ve snu. Nejednou jsem musel sám sebe štípnout, abych se ujistil, že je to vážně pravda. Skutečně vedle mě ráno ležela ta nádherná mladá holka, která by na každém prstu mohla mít minimálně deset svých vrstevníků?

Nevěřil jsem pomluvám

Když jsem se po boku Daniely poprvé ukázal na veřejnosti, začaly se kolem mě šířit nejrůznější zprávy. Někteří tvrdili, že je se mnou jen proto, že slušně vydělávám.

I kamarádi byli toho názoru, že to není o lásce. Donesly se ke mně pomluvy, že je Daniela obyčejná zlatokopka. Já ale ničemu z toho nevěřil.

Po jejím boku jsem se cítil mladší

Vedle krásné mladé dívky jsem se cítil opravdu skvěle. Dodávala mi sebevědomí. Měl jsem pocit, jako bych o několik let omládl!

Snažil jsem se s Danielou udržet krok. Dělil nás poměrně velký věkový rozdíl, ale já udělal maximum, abych jí stačil. Večírky do noci, párty v doprovodu jejích přátel.

Opravdu jsem si myslel, že mě miluje

Navzdory všem pomluvám a řečem, se kterými jsem se kvůli Daniele setkal, jsem byl přesvědčený, že mě miluje. A to minimálně z poloviny tak, jako já miloval ji.

Patřičně jsem si ji taky rozmazloval. Dárečky, nové hadříky, penízky na kosmetičku, víkendové pobyty. Rozhodně se vedle mě neměla špatně a náležitě se mi za to odvděčovala. Určitě víte, jak to myslím…

Odhalila svoji pravou tvář a já se nestačil divit

Vztah s mladou Danielou trval necelý rok. Nyní už vím, že všichni okolo mě měli celou dobu pravdu, kdežto moje krásná přítelkyně ze mě dělala pitomce a vodila mě za nos.

Očividně mě nečekala, když visela na telefonu se svojí kamarádkou. Velmi dobře jsem slyšel, co jí povídá. Mluvila o mně jako o starém páprdovi. Šveholila, že bude nutně potřebovat novou kabelku a že na mě udělá oči, abych jí koupil nejnovější model. Nestačil jsem se divit.

Sbalil jsem jí kufry

Když jsem se zjevil ve dveřích, Daniela během krátké chvíle v obličeji vystřídala hned několik barev. Od sněhově bílé, přes brčálově zelenou až po vztekle rudou. Tu rudou dostala v okamžiku, kdy jsem začal balit její věci. Určitě jí došlo, že právě teď spadla klec. A že jestli se chce mít tak dobře, jako se měla vedle mě, bude muset sbalit nějakého dalšího starého páprdu.

Vyhodil jsem ji ze svého bytu ještě toho odpoledne. Nejdříve mi nadávala, pak vyhrožovala a následně spustila slzavé údolí. Nenechal jsem se obměkčit a za touhle životní etapou udělal velkou tlustou čáru.

Autor: Nikol Kolomazníková


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články