Denis (36): Ženy se mé úchylky děsí. Doufám, že některé z vás by to nevadilo

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
sexy man
Zdroj: Shutterstock

Článek byl zpracován na základě příběhu čtenáře. Fotografie jsou pouze ilustrační a jména osob byla na žádost čtenáře pozměněna.

Denis nemá problém otevřeně přiznat, co ho v sexu nejvíce vzrušuje. Za svoji úchylku se nestydí, ale má bohužel jiný problém.

Málokterá mi dokáže vyhovět

Sexuálně aktivní jsem už od puberty a vystřídal jsem několik partnerek. S některými jsem navázal delší vztah, s jinými se viděl třeba jen jednu noc.

V sexu mě vzrušuje hodně věcí, dokážou se nadchnout prakticky pro cokoli. Je tu ale jedna věc, která mě dokáže dostat až na vrchol blaha.

Nicméně málokterá z mých dosavadních partnerek mi v tomto ohledu dokázala vyhovět. Bohužel se setkávám spíše s nepochopením.

Když jim prozradím, čím mě vzruší, dostanou strach

V sexu nejsem nikterak zdrženlivý a rád svým partnerkám dopřeji to, po čem touží. Na oplátku ale očekávám, že i ony budou chtít, abych já byl spokojený.

Bohužel se mi to nestává tak často. Když usoudím, že jsem s danou ženou na takové úrovni, abych se jí svěřil, co mě v posteli skutečně rajcuje, většinou se vyděsí.

Nestydím se za to, že mě rajcuje flagelace. Je to pojmenování pro určitou sexuální úchylku, kdy vás vzrušuje bičování. Ať už bičujete vy někoho, nebo když někdo bičuje vás.

Vždycky je to buď, anebo

Po mnoha nepříjemných a vesměs negativních zkušenostech jsem se rozhodl o své úchylce mlčet. Častokrát jsem byl ve vztahu se ženou, která o mně nevěděla všechno.

Bylo to tak lepší, ale nefungovalo to dlouho. V sexu mi nejde jen o tuhle jedinou věc, požitek dokážu mít z mnoha dalších věcí.

Ale když je něco, co vás vzrušuje, a to opravdu hodně, a nemáte to, pak vám to začne chybět. Proto se nakonec rozhodnu o své potřebě partnerce říci. Pak je to buď, anebo. Buď mi dokáže dopřát rozkoš, kterou potřebuji, nebo se vystraší a uteče.

Bojím se, že nikdy nenajdu partnerku, která by moji sexuální potřebu ustála. Některé se tak sice zpočátku tváří, ale nakonec to vzdají. Bohužel, já jsem, jaký jsem a nehodlám na sobě nic měnit. I za předpokladu, že si v sexu málokdy přijdu na své.

Autor: Natálie Kabourková


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články