Adam (46): V posteli mi pošeptala do ucha něco, co jsem absolutně nečekal. Polonahý jsem utekl z bytu

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
muz zamysleny
Zdroj: Shutterstock

Mladí muži mohou mít někdy problém navázat intimní vztah se ženou. To je i případ pana Adama, který se nám svěřil s příběhem ze svého mládí. Kamarádi mu poradili, jak se svého bloku zbavit.

Článek byl zpracován na základě příběhu čtenáře. Fotografie jsou pouze ilustrační a jména osob byla na žádost čtenáře pozměněna.

Nevěděl jsem, jak na ženy

„V mládí jsem byl hrozné ucho. Nepřipadal jsem si nijak přitažlivý. Ještě ve dvaceti pěti letech jsem měl pořád mastný obličej, odstávaly mi uši a moje matka mě stříhala, jak se říká, podle kastrolu. S děvčaty jsem to měl dost těžké.“

Adam uvedl, že když už se mu nějaká dívka zalíbila, byl jí tak akorát pro smích. „Jednou jsem oslovil kamarádku, která se mi líbila. Nedopadlo to vůbec dobře. Odmítla mě, a navíc mě začala před ostatními pomlouvat, což mi na sebevědomí nepřidalo.“

Nebylo pro něj vůbec jednoduché se seznámit. Přestože se nenechal odbýt a odradit, žádná dívka z jeho okolí o něj nestála. Postupem času se o něm prý začalo říkat, že je zoufalec, který se snaží tlačit na každou.

Dal na radu od kamarádů

„Když mi bylo skoro třicet let, už jsem si opravdu jako zoufalec připadal. Všichni moji kamarádi měli svoje rodiny a o mě pořád žádná holka nestála, bylo to pro mě těžké období,“ sdělil smutně.

Adamovi kamarádi se rozhodli s tím něco udělat. Domluvili se a přichystali mu překvapení, na které nikdy nezapomene. „Mysleli si, že když se zbavím panictví, zlepší mi to sebevědomí a se ženami si už budu vědět rady.“

Jeho přátelé se složili a zaplatili mu hodinu služeb u Diany. Diana byla paní, která se zabývala jedním z nejstarších řemesel.

Klepal jsem se už cestou

„Nejdřív jsem je všechny poslal někam, ale pak se mi to rozleželo v hlavě a napadlo mě, že možná by to mohlo být řešení. Navíc jeden z kamarádů u Diany už byl, a tak mi sdělil podrobnosti, jak to chodí.“

Jakmile nastal den D, Adam byl hodně nervózní. Hladce se oholil a pořídil si k této příležitosti i nový deodorant. Doufal, že se bude Dianě aspoň trošku líbit, ale netušil, že jí to bude úplně jedno.

„Otevřela mi paní ve vysokých podpatcích, očividně o dost starší než já. Viděla na mně, jak jsem nervózní. Chytila mě za kravatu a vtáhla do bytu, řekla mi, že se jde připravit do koupelny.“

Adam přemýšlel, že by z bytu utekl, byl rozhodně více nervózní než vzrušený. „Vrátila se z koupelny jen v rozepnutém saténovém županu a hodila mě na postel, celý jsem se klepal strachy, co se bude dít,“ poznamenal.

Diana sundala Adamovi košili, hodila ji na zem a zašeptala mu do ucha: „Můžeš mi říkat mamko, ty můj koloušku, teď zažiješ něco, cos ještě neviděl.“ Tato slova, společně s dechem, který byl cítit vodkou a vykouřenou cigaretou, Adama natolik vyděsila, že se jí ze sevření vysmekl, sbalil svoji košili a utekl pryč.

Autor: René Podhrázský


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články