David (47): Sousedova manželka na mě ušila boudu. Tohle si za rámeček nedá

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
muz stredniho veku 2
Zdroj: Shutterstock

Že je moje žena hrozně podezřívavá a žárlivá, to jsem věděl za ty roky už dávno, ale že bude schopná na mě se sousedkou ukout tenhle plán, to by mě ve snu nenapadlo.

Článek byl zpracován na základě příběhu čtenáře. Fotografie jsou pouze ilustrační a jména osob byla na žádost čtenáře pozměněna.

Musel jsem si na to zvykat

Už je to od svatby pěkná řádka let a dlouho mi trvalo, než jsem dokázal přenést přes srdce časté scény mojí ženy, která je chorobně žárlivá.

Do dneška jí musím hlásit, kam jdu, co dělám, kdy se vrátím. Nedej bože, když jí nedám vědět, že se zdržím v práci. Už mě to opravdu unavuje. Nevím, jak jí vysvětlit, že potřebuji taky dýchat.

Občas se chodím uklidnit k sousedovi do garáže. Samozřejmě, že si tam dáme taky nějakého toho panáka dobré slivovice. Soused má štěstí, protože on to doma nemá tak, jako já. Co mi ale provedla jeho žena, to mu asi brzo řeknu.

Začala na mě být podezřele milá

Od jisté doby jsem si všiml, že se na mě moje sousedka začala nějak více usmívat, a dokonce mi začala i psát zprávy po telefonu.

Došlo to až tak daleko, že se mi svěřovala s tím, jak jí to doma se sousedem neklape v posteli a že se mnou by to určitě bylo mnohem lepší. Chtěl jsem to přejít, ale její návrhy se stupňovaly a v podstatě mě dotlačila k tomu, že jsem jí podlehl a domluvil si s ní schůzku, až soused nebude doma.

Říkal jsem si, že po všech těch letech, kdy jsem byl manželce věrný a ona mi stále křivdila, nemuselo by být od věci taky vyzkoušet něco nového.

Když jsem ji uviděl, málem mě omylo

Před domluvenou návštěvou jsem se osprchoval a použil svoji nejlepší kolínskou. Už jsem se těšil. Stál jsem před dveřmi domu našich sousedů. Když pomalu otevřela dveře, byla tam jen v hezkém spodním prádle a já na ní mohl oči nechat.

Sousedka mě pozvala dál a já už se nemohl dočkat toho, co bude následovat. Místo naplnění mých představ ale následovalo peklo.

Přivedla mě do pokoje, kde na sedačce seděla moje manželka. Nedovedete si představit tu melu, jakou mi ztropila. Ony se na mě domluvily s tím, že se mě sousedka pokusí svést, a moje žena tím pádem uvidí, jak moc odolný jsem a jestli bych byl schopný ji opravdu podvést.

Celé naše manželství tímto utrpělo velkou ránu a ani náš intimní život už nestojí za nic. Proč mi tohle sousedka udělala, to netuším, ale pomstím se jí tím, že pošlu sousedovi všechno, co mi psala.

Autor: René Podhrázský

Související články