David (41): Na vysoké škole jsem byl lamačem dívčích srdcí. Když mě nedávno viděla spolužačka, neskrývala svůj odpor

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
muz vazny
muz vazny

Na vysoké škole se kolem Davida nápadnice jen hemžily. O pozornost studentek ze všech ročníků tehdy opravdu neměl nouzi. Vysloužil si pověst lamače dívčích srdcí a byl známý tím, že holky střídá jako ponožky. Tehdy si to totiž mohl dovolit.

Článek byl zpracován na základě příběhu čtenáře, který nám jej zaslal pomocí e-mailu. Fotografie jsou pouze ilustrační a jména osob byla na žádost čtenáře pozměněna.

David se v e-mailu, který nám poslal, ani v nejmenším netají tím, že si tenkrát moc dobře uvědomoval, jak si v ženském poli stojí. Dokonce napsal, že mezi ostatními tenkrát neměl konkurenci.

Když se ohlédnu zpět, žil jsem jako bohém

Na začátku svého e-mailu se David vrací ve vzpomínkách o několik let zpátky – konkrétně do období, kdy studoval na vysoké škole. Svůj tehdejší život popisuje jako bohémský.

„Večírky, holky, alkohol a experimenty s lehkými drogami – tak bych shrnul svá vysokoškolská léta,“ popisuje David, jak to v jeho životě před lety chodilo.

„Tehdy jsem neřešil nic jiného než to, zda mám co popíjet s kamarády, kdy si zpříjemníme večer něčím ostřejším a zda mám vedle sebe v posteli nějakou kočku, která mě zahřeje,“ píše David odvážně.

Říkalo se o mně, že jsem lamač dívčích srdcí

„Holky se kolem mě tenkrát motaly, každá mě chtěla,“ pokračuje David ve svém vzpomínání. „Mohl jsem si vybírat, a tak jsem toho využíval. Holky jsem dost střídal,“ píše a dodává, že tím začal být mezi ostatními pověstný.

David se svěřil, že tehdy mu ani v nejmenším nevadilo, co se o něm povídá. Netajil se tím, že si s dívkami jen užívá. Dokonce napsal, že když ho nějaká začala nudit, prostě ji vyměnil.

„Přezdívalo se mi lamač dívčích srdcí a asi to byla pravda,“ přiznává otevřeně. „Tehdy mi to bylo jedno, užíval jsem si to a klidně bych ty roky vrátil zpátky,“ píše David.

Byl jsem v šoku, jak na mě spolužačka reagovala

David se po letech náhodou potkal se svojí spolužačkou z vysoké školy. I ona byla jedna z těch, které mu kdysi nedokázaly odolat. Nyní byly její reakce na něj někde úplně jinde.

„Potkali jsme se pracovně, poznal jsem ji hned,“ popisuje David, jak setkání se spolužačkou probíhalo. „Tehdy do mě byla blázen, něco jsme spolu měli,“ pokračuje a dodává, že ho zaskočila její reakce, když ho po letech uviděla.

David se za poslední roky očividně změnil. Spolužačka, která se do něho na vysoké škole zamilovala, nad ním nyní opovržlivě ohrnula nos. A Davida se to dotklo.

Otevřela mi oči

„Setkání se spolužačkou, která ani v nejmenším neskrývala svůj odpor, mi otevřelo oči,“ přiznává David. „Dokonce mi řekla, že kdybych tenkrát vypadal jako teď, ani by o mě nezakopla.“

Davida to donutilo podívat se na sebe jejíma očima a musel uznat, že za poslední roky docela dost přibral. Mohl za to spokojený rodinný život, který se ale podepsal na jeho vzhledu.

„Vzpomínám na studentská léta, jak za mnou holky pálily,“ zasnil se David v e-mailu. „Dneska by si o mě žádná z nich ani neopřela kolo. Musím se sebou začít něco dělat,“ píše odhodlaně v závěru svého e-mailu a my mu držíme palce, aby se mu to povedlo.

Autor: Nikol Kolomazníková


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články