Daniel (34): Bojovali jsme o kolegyni. To, jak to vyřešila, dodnes ani jeden nechápeme

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Muz boj o kolegyni
Zdroj: Shutterstock

Když Daniel nastoupil do práce, hned první den se mu zalíbila kolegyně Petra. Když ale začal s blondýnkou poměrně okatě flirtovat, jeden z kolegů ho upozornil, že se líbí také Ondřejovi. A Ondřej potvrdil, že Petra všechna jeho pozvání na rande odmítla. V Danielovi to vyvolalo chuť soutěžit.

Článek byl zpracován na základě příběhu čtenářky. Fotografie jsou pouze ilustrační a jména osob byla na žádost čtenářky pozměněna.

„Byla to vlastně jenom chlapská sázka. Ondřej se jevil jako fajn chlap. A já jsem mu řekl, že se mi určitě podaří Petru získat dřív než jemu. Bojový duch v něm se ozval, když prohlásil, že se to nikdy nestane,“ popisuje Daniel.

„Od toho dne jsme se oba snažili. A naše soutěž vlastně ani nezůstala tajemstvím. Dost viditelně jsme nosili Petře růže, platili jí obědy a dvořili se jí. Celá kancelář se nám smála, ale my doufali, že jeden z nás zaboduje.“

Dostal jsem od ní pozvánku

Daniel se snažil. Kdykoli měla Petra volný večer, zval ji na večeři. „Bylo to poměrně náročné, protože skoro pokaždé mě předběhl Ondřej. Měl jsem ale i tak pocit, že vyhrávám, protože po jednom rande mi řekla, že bychom se druhý den mohli sejít u ní.“

Daniel celý natěšený druhý den v kanceláři čekal, až konečně skončí pracovní den. Ondřejovi se vyhýbal. Bál se, že by něco prozradil. Nechtěl nic říkat, dokud si nebude úplně jistý.

„Byl jsem jako na trní. Pozvánka, kterou mi Petra předešlý večer dala, zněla vyloženě vášnivě. Nemohl jsem se dočkat, až se Ondřejovi vysměju,“ popisuje čtenář. „Den se táhl a vůbec neutíkal.“

Když Danielovi skončila směna, dojel domů, umyl se a oblékl se tak, jak uznal na první milostnou noc za vhodné. „Říkal jsem si, že jsme si s Petrou nedali ještě ani polibek, ale když mě zve k sobě domů, musí to být jasné.“

Když jsem dorazil k jejím dveřím a zazvonil, přivítala mě v županu a s ručníkem na hlavě. Zrovna prý vylezla ze sprchy. Byl jsem z toho zmatený, že jde najednou všechno tak rychle. Ale když mě pozvala dál a poslala mě do kuchyně, nechápal jsem ještě víc.

Zmatení jsme byli oba

U stolu seděl Ondřej a díval se na Daniela, jako kdyby spadl z višně. „Zeptal se mě, co tu dělám, a já mu odpověděl, že jsem dostal pozvánku. On pak dodal, že už chápe, proč čekal v kuchyni, než se Petra osprchuje, namísto ložnice.“

Petra si sedla naproti oběma mužům a zeptala se jich, zda si dají něco k pití. „Ptal jsem se jí, co to má znamenat. Ona mi řekla, že když o ni tolik bojujeme, chtěla nás nechat vyhrát oba.

Dodnes nevím, zda si s námi opravdu chtěla dát trojku, nebo zda věděla předem, jak zareagujeme. Samozřejmě jsme se s Ondřejem zvedli a odešli. Ani jeden z nás neměl chuť na něco takového.

Nejpodivnější na tom všem je, že v kanceláři se o celé situaci docela dlouho mluvilo, ale nikomu to ani nepřišlo divné. Jako kdyby Petru znali a ani trochu je to nepřekvapilo. Ale já s Ondřejem jsme překvapení byli,“ dodává.

Daniel a Ondřej spolu od té doby raději už nesoupeří. Historka byla pro oba tolik trapná, že spolu nějakou dobu nedokázali ani mluvit, později se tomu ale společně zasmáli. Dnes jsou z nich přátelé a každý má úplně jinou přítelkyni.

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články