Daniel (25): Na internetu jsem našel fotky, které jsem nikdy neměl vidět. To byl ale teprve začátek

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
muz strach 1
Zdroj: Shutterstock

Danielovi se nedařilo se seznámit, proto zvolil cestu internetové seznamky. Založil si profil a doufal, že mu online seznamování přinese mnohem větší štěstí. Při procházení fotek uživatelů v jeho okolí však natrefil na něco, co nikdy v životě nechtěl vidět.

Článek byl zpracován na základě příběhu čtenáře. Fotografie jsou pouze ilustrační a jména osob byla na žádost čtenáře pozměněna.

Z toho, co tam našel, byl v šoku. Zatmělo se mu před očima a žaludek se pokusil o salto. Něco takového si rozhodně prohlížet neměl. A to všechno byl teprve začátek.

Neměl jsem štěstí

Daniel neměl štěstí na seznámení. Patřil mezi stydlivější typy, bál se oslovit ženu jako první, proto vždycky vyčkával, jestli onen první krok udělá ona.

Bohužel to nikdy nedopadlo tak, jak si představoval. Začalo ho trápit, že se nemůže seznámit, proto se rozhodl využít služeb internetové seznamky.

„Na ženy jsem neměl štěstí,“ svěřuje se Daniel. „Nedokážu je oslovit, vždycky čekám a nic z toho není. Tak jsem to chtěl zkusit jinak,“ vysvětluje.

Založil jsem si profil a doufal, že to vyjde

„Prvním krokem bylo založení profilu,“ pokračuje. „Nemělo cenu něco zapírat, tak jsem o sobě napsal pár základních věcí. Ačkoli nešlo o seznámení tváří v tvář, stejně jsem byl nervózní,“ netají se.

Daniel si začal prohlížet profily žen, které mu seznamka nabízela s ohledem na vzdálenost od jeho místa bydliště. Některé ho zaujaly, jiné ne. Několik dní se ostýchal vůbec někomu napsat.

„Prohlížel jsem si profily a říkal si, kterápak z nich by mohla mít o mě zájem,“ dozvídáme se. „Jednou jsem tak klikal z profilu na profil a narazil na něco, co mě šokovalo,“ píše.

Tohle jsem nikdy neměl vidět

Daniel při prohlížení najel na profil ženy, kterou velmi dobře znal. Byla to jeho matka, která měla na seznamce založený profil. To ale nebylo to nejhorší.

„Když jsem viděl ty fotky, udělalo se mi zle. Tohle jsem neměl vidět,“ zoufá si Daniel. „Na těch fotkách byla polonahá, zaujímala hodně vyzývavé pózy a tvářila se u toho hrozně náruživě. Znechuceně jsem zavřel notebook a přemýšlel, čeho jsem to byl svědkem,“ pokračuje.

Stalo se ještě něco horšího

Objevení profilu Danielovy matky nebylo ani zdaleka to nejhorší, co Daniela potkalo. Kromě seznamky navštěvoval i chatovací místnosti. A právě tam si jednou nevědomky začal psát právě se svojí matkou.

„Nejdříve jsem nic nepoznal, prostě jsme si psali,“ vysvětluje Daniel. „Psali jsme si i hodně pikantní věci,“ dodává.

„Jednou jsem se stavil u mámy doma, měla na stole otevřený notebook a tam chat, který jsem znal. Chat se mnou, poznal jsem to podle přezdívky, navíc jsem jí cestou zrovna psal,“ píše zaskočený Daniel. „To byl šok, ze kterého jsem se doteď nevzpamatoval. Vždyť já jsem přes chat flirtoval se svojí matkou! Co horšího mě ještě může potkat?“ děsí se.

Autor: Natálie Kabourková


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články