Dan (46): Lehl jsem si do postele a na zádech mě zatlačilo něco podivného. Odhalení pravdy mě zničilo

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
muz seriozni
Zdroj: Shutterstock

Pro pana Daniela to měl být večer jako každý jiný. Večeře, zprávy, spánek a ráno do práce. Tentokrát na něj ale v posteli čekalo překvapení, které mu změnilo život.

Článek byl zpracován na základě příběhu čtenáře. Fotografie jsou pouze ilustrační a jména osob byla na žádost čtenáře pozměněna.

Zvykl jsem si na domácí stereotyp

„S Kamilou jsme spolu už patnáct let, za tu dobu tak nějak všechna vášeň z našeho vztahu vyprchala. Pryč jsou ty doby, kdy jsme společně cestovali, přespávali pod širým nebem a říkali si, že se milujeme,“ sdělil Dan.

Soužití Dana s jeho manželkou se stalo jakýmsi zvykem. Volný čas trávili každý po svém. Kamila většinou u počítače a Dan u televize.

„Vlastně ani nevím, proč jsme byli spolu. Asi to bylo vážně ze zvyku, ale mně to tak vyhovovalo. Navařeno jsem měl, uklizeno taky, tak na co bych si stěžoval,“ jenže pak přišla chvíle, kdy už začalo být stěžování si na místě.

Tentokrát jsem v klidu neusnul

„Byl jsem dost unavený z práce, a tak jsem si chtěl jít po večeři lehnout. Manželka byla ten večer nějak podezřele milá, docela jsem se divil, ale byla to příjemná změna,“ uvedl Dan.

Najedl se, dal si sprchu, převlékl se do pyžama a šel do ložnice. „Jakmile jsem si lehl a rozsvítil lampičku, ucítil jsem na zádech, že mě něco tlačí. Vůbec mě nenapadlo, co to mohlo být.“ Jakmile Dan nahlédl pod prostěradlo, nestačil se divit.

Málem jsem vzteky vyskočil z kůže

„Samozřejmě jsem potřeboval zjistit, co mě to tlačí. Poodhrnul jsem prostěradlo a pod ním ležel prstýnek.“ Dana nejprve napadlo, že to je prsten jeho ženy, ale podle velikosti a obvodu zjistil, že tomu tak není. Prsten byl nezvykle velký a rozhodně nebyl ani jeho.

„Bylo mi to hned jasné. Prsten musel být jiného muže. Hned jsem vyběhl i s prstenem do kuchyně, kde spokojeně seděla moje manželka, která luštila sudoku. Okamžitě jsem na ni vybalil, co to je, co to má znamenat a ať jde okamžitě s pravdou ven.“

Danova žena byla tak zaskočená, že se nezmohla ani na jedinou malou lež. „Byla mojí reakcí tak zaskočená, že chvíli neříkala vůbec nic, ale pak mi to řekla. Prý mě už asi rok podvádí s jiným chlapem. A to všechno v mojí posteli!“

Dan se naštěstí ovládl a nikomu neublížil, manželka ale svými činy hodně ublížila jemu. Po pár týdnech rozhodování požádal o rozvod.

Autor: René Podhrázský


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články