Dalibor (40): Neopatrnost se mi vymstila. Budu dvojnásobný otec, má to ale háček

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Muz stres nervozita
Muz stres nervozita

Dalibor se v dohledné době stane hned dvojnásobným tatínkem. Kdejaký jiný muž by byl štěstím bez sebe. S Daliborem ale cloumají rozporuplné pocity. Užíval si života a udělal něco, co se mu nakonec vymstilo. Nyní neví, co si se situací počít.

Článek byl zpracován na základě příběhu čtenáře. Fotografie jsou pouze ilustrační a jména osob byla na žádost čtenáře pozměněna.

Už patnáct let je ženatý a jeho manželka Lucie mu za pár měsíců porodní prvního syna. Před několika měsíci si našel milenku, kterou stejně jako svoji ženu přivedl do jiného stavu. A právě to jen ten háček, který Daliborovi brání v radosti.

Z těhotenství své ženy jsem měl radost

Když mi žena oznámila, že čeká miminko, měl jsem samozřejmě radost. O dítě jsme se snažili, ale nechávali jsme tomu volný průběh a několik let se nám nedařilo.

Jenže pak nastaly nějaké komplikace. Manželka byla v prvním měsíci, když začala krvácet, a doktor ji varoval, že na sebe musí dávat pozor.

Problémy s dělohou – tak znělo jeho vysvětlení, dopodrobna jsem tomu nerozuměl. Každopádně se žena musela šetřit a také to znamenalo, že jsme spolu nemohli spát.

Jsem obyčejný chlap a bez určitých věcí se neobejdu

Nebudu si tady hrát na hrdinu. Jsem prostě jen obyčejný chlap, který zkrátka určité věci k životu potřebuje. Žena mi to dát nemohla a samotného mě to nebavilo.

Uchýlil jsem se k tomu, že jsem si našel milenku. Žena byla teprve v sedmém týdnu a do konce rizikového těhotenství bylo daleko.

Scházel jsem se s pohlednou Tamarou. Vídali jsme se tak dvakrát do týdne, ženě jsem tvrdil, že mám přesčasy v práci, a ona se nepídila, zda je to pravda. Já si užil svoje a domů jsem se vracel s úsměvem na rtech.

Celé se to zkomplikovalo. Milenka otěhotněla, s tím jsem nepočítal

Upřímně jsem byl v šoku, když mi na jedné z našich schůzek Tamara zděšeně oznámila, že to nedostala. Obávala se toho, že je těhotná.

Vyrazila mi tím dech. O pár dní později psala, že je skutečně v tom, a mě polilo horko. S tím jsem rozhodně nepočítal. Nebylo to v plánu!

Moje žena byla ve čtvrtém měsíci a milenka byla taky těhotná. Pořádně se mi to zkomplikovalo, byl jsem z toho vedle. Co teď?!

Těhotná milenka na mě tlačí

Přiznávám, že jsem v pasti. Budu dvojnásobným otcem, jenže se dvěma ženami. Dostal jsem se do pořádného průšvihu.

Nejhorší na tom je, že těhotná milenka na mě začala tlačit a naléhat. Prý by chtěla, abych byl s ní, abychom tvořili rodinu. Jenže to nejde, vždyť jsem ženatý!

Mám strach, jak se bude situace vyvíjet. Moje žena o ničem díkybohu netuší. Ale Tamara, možná vlivem hormonů, vyhrožuje, že všechno řekne. Chce mě pro sebe, chce otce pro naše dítě.

Poslední dny nemohu spát. Jsem zoufalý, žiji ve strachu. Svoji ženu opustit nehodlám a byl bych rád, kdyby se o milence a nemanželském dítěti nedozvěděla. Ale Tamara se může kdykoli zachovat nevyzpytatelně. Můžu si za to sám!

Autor: Natálie Kabourková


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články