Čtenář Petr: Netušil jsem, že ji bývalý přítel zneužíval. Když jsem na ni vyrukoval, rozplakala se

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
muz 38
muz 38

Petr byl nějakou dobu sám. Po ošklivém rozchodu s hysterickou přítelkyní neměl na nový vztah náladu a románky na jednu noc nevyhledával. Když se seznámil s pohlednou Julií, po dlouhé době opět zatoužil po něčem vážnějším.

Článek byl zpracován na základě příběhu čtenáře, který nám jej zaslala pomocí e-mailu. Fotografie jsou pouze ilustrační a jména osob byla na žádost čtenáře pozměněna.

Od Petra jsme obdrželi e-mail, za který tímto ještě jednou děkujeme. Petr se nám v něm svěřil, že udělal něco, za co se před přítelkyní musel stydět.

Moje bývalá byla žárlivá hysterka. Její chování mě úplně odradilo

Vztah Petra a jeho nyní již bývalé přítelkyně Zuzany trval sedm let. Dvojice dokonce svého času uvažovala i o svatbě. Byla tu však jedna překážka – žárlivost.

„Zuzana měla potřebu mě kontrolovat na každém kroku,“ svěřuje se Petr. „Psala mi desítky zpráv denně, volala mi do práce a nerespektovala, že prostě nemůžu 24 hodin viset na mobilu,“ popisuje.

Zuzana často dělala Petrovi žárlivé scény. Její hysterické chování ho nakonec dovedlo k rozchodu, a navíc ho odradilo od dalších známostí.

Julie byla krásná, ačkoli trochu zdrženlivá. Velmi mě zaujala

„Nějakou dobu jsem byl dobrovolně sám,“ přiznává se Petr. „O ženy jsem sice nouzi neměl, ale vážný vztah jsem nechtěl a románky na jednu noc mě nelákaly,“ pokračuje.

Pak si ale všiml pohledné mladé dívky, která s kamarádkou seděla u baru. Zaujala ho natolik, že se rozhodl změnit své dosavadní přesvědčení.

„Byla opravdu krásná, moc se mi líbila,“ netají se. „Chtěl jsem se s ní dát do řeči a hned jsem si všiml, že je trochu stydlivější, což se mi na ní líbilo ještě více. Byla prostě jiná,“ popisuje Julii.

Bylo to mezi námi super. Až na jednu věc…

Petr v e-mailu napsal, že po krátkém dobývání Julii nakonec dostal a začali spolu chodit. Po třech měsících jí nabídl, aby se k němu nastěhovala.

„Všechno bylo super, klapalo nám to,“ píše Petr. „Problém byl však v jedné věci – Julie se mnou odmítala spát. Nechápal jsem proč, ale trpělivě jsem čekal,“ dodává.

Ačkoli spolu byli už pět měsíců, stále mezi nimi k ničemu nedošlo. Petr to zpočátku respektoval, ale jednoho dne mu došla trpělivost.

Při hádce mi přiznala něco šíleného. Musel jsem se za sebe stydět

„Jsem prostě chlap, který má své potřeby,“ netají se Petr a dodává, že byl trpělivý dost dlouho. „Jednoho dne jsem prostě na Julii vyjel, kde je problém, že jsme spolu ještě nespali,“ vysvětluje.

Julie se při hádce rozplakala a svému příteli přiznala, že byla před několika lety zneužívaná bývalým přítelem. Od té doby má v tomto ohledu blok, kterého se zatím nedokázala zbavit.

„Když mi tohle řekla, styděl jsem se za sebe, že jsem na ni naléhal, a ještě se na ni zlobil,“ přiznává Petr. „Je mi jasné, že takový zážitek člověkem otřese. Julii miluji a jsem připraven být trpělivý a s tímto problémem jí pomoci, pokud bude chtít,“ uzavírá.

Autor: Natálie Kabourková


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články