Byla tlustá jako bečka. Igor (43) jí to vmetl do tváře tím nejhorším způsobem

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
muz 41
muz 41

Igor chtěl být ve vztahu vždy upřímný. V e-mailu pro redakci přiznává, že si mohl některé myšlenky nechat pro sebe, jelikož právě upřímnost ukončila jeho dlouhodobý vztah. Jeho přítelkyně Míša neunesla, jak se Igor vyjadřoval, a raději si našla jiného muže.

Článek byl zpracován na základě příběhu čtenáře, který nám jej zaslala pomocí e-mailu. Fotografie jsou pouze ilustrační a jména osob byla na žádost čtenáře pozměněna.

Igor byl dlouho sám

„Žil jsem s mámou až do svých třiceti let. Tátu jsem nikdy nepoznal a nechtěl jsem se odstěhovat a žít sám,“ vypráví Igor. Byl spokojený s tím, že mu matka uklízela, vařila a měl stále v domě společnost. Za celou dobu se mu ale nepodařilo najít přítelkyni, které by vyhovoval jeho život s matkou.

„Občas jsem si nějaký románek zažil, ale nemělo to dlouhé trvání. Každá hned ze vztahu couvla, když si představila život s tchyní,“ tvrdí. „Trochu to chápu, ale mám svoji mámu rád,“ dodává.

Našel si přítelkyni na internetu

Se svou první opravdovou láskou se seznámil při hraní on-line hry. Psali si nejprve jako přátelé, ale když Igor zjistil, že je svobodná, a navíc viděl, že mají stejné zájmy, na nic nečekal. „Brzy jsme se dali dohromady a já byl nadšený, když souhlasila s tím, že se ke mně nastěhuje,“ tvrdí. „Konečně bylo doma veselo,“ dodává.

Problém byl v Igorově upřímnosti

„Když se mi něco nelíbí, řeknu to narovinu,“ vysvětluje. „Moje přítelkyně si na to ale pořád stěžovala,“ dodává. Igorovi se nelíbilo, když se jeho přítelkyně oblékala do kalhot a obyčejného trička. Chtěl, aby vypadala žensky, tak jí naznačoval, že jí její oblečení nesluší a měla by raději nosit šaty a sukně.

To ovšem nebyla jediná chvíle, kdy Igor nedržel jazyk za zuby. „Teď teprve vidím, jak moc jsem ji omezoval,“ vypráví. Neváhal své přítelkyni sdělit, že nemá příliš líbivé líčení, že nevaří tak dobře jako jeho matka, a dokonce, že je tlustá jako bečka. „Nejvíc si stěžovala na to, že ji s matkou srovnávám. Chtěl jsem k ní být jen upřímný,“ tvrdí.

Nakonec Igora opustila

Poslední ránu zasadil Igor své přítelkyni ve chvíli, kdy ji vyhodili z práce. Řekl jí, že se na svou pozici stejně nehodila. Nemyslel to zle, ale byl přesvědčený o tom, že na jiném místě by vynikla víc. Své přítelkyni ale touto větou jen ublížil a zničil jejich vztah.

„Přítelkyně to prostě neunesla. Zlobila se za pravdu, sbalila si kufr a odešla. Byli jsme spolu několik let, ona najednou řekla, že vedu hrozné řeči a nezvládá to,“ vypráví. Igor ji ani nepřesvědčoval, aby zůstala. „Chtěl bych vedle sebe někoho, před kým si nebudu muset na nic hrát,“ tvrdí. „Vím, že pravda může být krutá, ale každý by ji měl zvládnout,“ stojí si Igor za svým.

Autor: Tereza Hotovcová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články