Bedřich (48): Táhl jsem to se synovou přítelkyní. Když to ruplo, stalo se něco hrozného

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Muz synova pritelkyne
Zdroj: Shutterstock

Nejsem na to pyšný, ale podlehl jsem pokušení a začal si tajný románek s přítelkyní mého syna. Byla mladá, krásná, přitažlivá. Já starý blázen se nechal zlákat a už jsem v tom lítal až po uši. Od začátku jsem se bál, že by to mohlo prasknout, a to se také bohužel stalo.

Článek byl zpracován na základě příběhu čtenáře. Fotografie jsou pouze ilustrační a jména osob byla na žádost čtenáře pozměněna.

Scházeli jsme se za zády našich partnerů asi čtyři měsíce. Pak mi Katka řekla něco, co mě donutilo náš milenecký poměr ukončit. Bohužel se ale stalo něco, co jsem nepředpokládal.

Neodolal jsem pokušení

Synova přítelkyně Katka mi hned padla do oka. Představil nám ji v době, kdy spolu chodili asi tři měsíce, a mně připadalo, že už tehdy mezi námi přeskočila taková ta jiskra.

Dlouho jsem se tomu bránil. Syn vypadal šťastně, mezi ním a Kateřinou to vypadalo moc dobře, dokonce se jednou svěřil své matce, že uvažují o miminku.

Mě to ke Katce stále táhlo, ale vždycky jsem se tomu snažil odolat. Dařilo se mi to dlouho. Až po roce a půl jsem podlehl pokušení a poprvé se s Katkou vyspal.

Bylo to oboustranné

Mile mě překvapilo, že naše sympatie jsou od začátku oboustranné. I Katka se přiznala, že s přitažlivostí vůči mně bojovala. Žila přece s mým synem.

Vznikl z toho románek, o kterém se nikdo nesměl dozvědět. Scházeli jsme se tajně, oba dva jsme to tajili před našimi partnery a společné chvíle byly plné chtíče a vášně.

Od začátku jsem měl obavy, co když to praskne. Věděl jsem, že něco takového se nikdy nesmí stát. Ačkoli jsem se bál, nedokázal jsem vztah s Katkou ukončit.

Prozradila mi tajemství

Na jedné z našich tajných schůzek mi Kateřina prozradila tajemství. Byla těhotná. Dítě čekala s mým synem, o tom nebylo pochyb. My dva jsme se vždycky chránili, ačkoli jsme nemuseli.

To byl důvod, proč jsem náš vztah ukončil. Vnouče, které bylo na cestě, pro mě bylo daleko silnějším důvodem, proč toho okamžitě nechat. Ačkoli mě to ke Katce stále táhlo, museli jsme toho nechat.

Rozhodl jsem se jí o tom říci na naší další schůzce. Bohužel se ale přihodilo něco, co jsem nečekal.

Nevěřil jí

Na jedné z našich dalších, a v mých očích také posledních, schůzek nás načapal syn. Nedělali jsme zrovna nic hrozného, jen jsem Kateřinu objímal, protože plakala.

Syn začal dělat scény, že už si nějakou dobu myslel, že Kateřina někoho má. Prý by ho ale nenapadlo, že bych to mohl být já. Neumíte si představit, jak vyváděl. Řádil jako černá ruka.

Situace byla opravdu hodně vyhrocená. Ačkoli se Katka snažila všechno napravit a mého syna uchlácholit tím, že bude otec, akorát přilila olej do ohně. Syn jí nevěřil, že je dítě jeho. Pak udělal něco hrozného.

Odešel od těhotné Kateřiny. Nedokázal se přenést přes to, že ho podváděla se mnou, nevěřil jí, že dítě není moje. Všechno řekl mé manželce, i já měl doma zle. Mnohem více mě ale mrzí, že Kateřina zůstala sama. Já si to doma s manželkou nějak vyříkal, ale syn je stále uražený, Katku ignoruje a o dítě, které je na cestě, se nezajímá. Bojím se, že se přes to nepřenese.

Autor: Natálie Kabourková


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články