Antonín (48): Chtěl jsem, aby zhubla. Ona odešla se svým trenérem

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
muz 49
muz 49

Antonín žil se svou ženou pět let. Postupem času se jeden druhému oddálili a začali na sobě hledat chyby. To nakonec vedlo k rozpadu vztahu, čehož dnes autor článku lituje. Jeho žena ho opustila s trenérem fitcentra, který měl paradoxně původně vztah zachránit.

„Seznámili jsme se v divadle, kde jsem jí půjčil drobné na šatnu, protože nepočítala s tím, že za ni bude platit. Vzala si na mě kontakt pod záminkou, že mi peníze vrátí. Já ale věděl, že o těch deset korun v tu chvíli vůbec nejde,“ vzpomíná Antonín.

Rychle jsme si vybudovali vztah a začali spolu žít

„Nečekal jsem, že se mi po filmu opravdu ozve, měl by to být muž, kdo volá ženě. Ale stalo se, a tak jsme spolu párkrát zašli na kávu,“ říká čtenář. Po několika měsících spolu Antonín s Eliškou začali bydlet a po dvou letech se vzali. Zpočátku byl vztah bezchybný, jenomže bohužel patřil k těm, které se po několika letech samy od sebe začnou rozpadat.

Zdroj: 123RF.COM

„Nebyla to ničí chyba. Ona hledala problémy tam, kde nebyly, já si vymýšlel a byl nesnesitelný stejně tak. Vzájemně jsme si začali vyčítat všechno možné, co nám nikdy předtím nevadilo.“ Antonín přiznává, že zlom nastal ve chvíli, kdy ženě naznačil, aby začala něco dělat se svou postavou. Dokonce jí zařídil permanentku do fitcentra a soukromého trenéra.

Zdroj: 123RF.COM

Byl jsem k ní krutý. V jeho náruči našla to, co já už jí nedokázal dát

Eliška začala chodit do posilovny a na žádost manžela využívat služeb soukromého trenéra. Ten se jí věnoval třikrát týdně. „Doma mi vyprávěla, jak je na ni hodný, chápavý, zatímco já s ní nikdy nejdu ven běhat. Když mi říkala, že ji dokážu jenom kritizovat, byl jsem naštvaný a hádali jsme se ještě častěji,“ vzpomíná Antonín.

Soukromý trenér se stal Elišce oporou. Zatímco Antonín jí vše jen vyčítal, on jí ukázal, že zhubnout se dá i tím, že na sebe nebude tolik přísná. Postupem času se s trenérem začala Eliška sbližovat. „Já byl rád, že na sobě pracuje. Nenapadlo mě, že polovinu času s ním tráví úplně jinak než v posilovně,“ přiznává Antonín.

Když mu Eliška oznámila, že je mu s trenérem nevěrná, byl v šoku. „Řekla mi, že ode mě odchází. Našla u něho prý oporu, kterou já jí už dlouho neposkytuji.“

Antonín svého chování lituje. Kdyby šel vrátit čas, udělal by prý cokoli, aby si Elišku udržel. Jejich vztah bohužel skončil a teď je čeká už jen rozvodové řízení.
Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články