Antonín (32): Kolega se mi pochlubil, jaký má doma kus. Vyrazil mi tím dech

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
muz 534
muz 534

Pracuji v mladším kolektivu. Je mi sice teprve 32 let, ale za svůj život jsem nasbíral už poměrně dost zkušeností a v mnohých záležitostech mě už život naučil. Myslel jsem, že mě už jen tak něco nepřekvapí.

Jako mladý jsem do toho šel po hlavě

Když mi bylo šestnáct let, zamiloval jsem se do starší dívky. Michaele bylo tehdy 21 roků. Nějak se nám to zvrtlo a Míša tehdy otěhotněla, narodila se nám krásná holčička. Já byl tehdy ještě tele a samozřejmě jsem nevěděl co dělat. Napadlo mě, že bychom mohli Kristýnku společně vychovávat, já ale teprve začínal studovat střední školu. Jak se dalo čekat, rozešli jsme se. Občas se s oběma vídám, ale nijak moc se nestýkáme. Koneckonců mám teď svoji jinou rodinu a s minulostí se nikde nechlubím.

Lukáš neustále přicházel s řečmi o nových holkách

Mám jednoho kolegu, který se u nás v práci každé dva týdny chlubí novou holkou. Je mu teprve dvacet, takže celkem chápu, že si chce taky pořádně užívat. Když přijde do kanceláře, všichni už čekají, s jakým novým kouskem zase přijde. Já se vždycky rád podívám. Koneckonců jsem taky chlap. Ale když si vzpomenu na to, co se stalo tehdy mně, tak mu vždycky říkám, ať si dává pozor.

Tehdy se mi pochlubil s něčím, na co nezapomenu

Jednou v pondělí dopoledne mě Lukáš odchytl v kuchyňce a začal mi vyprávět o jedné holce, se kterou se prý seznámil o víkendu na diskotéce. Docela barvitě mi vyprávěl o tom, co spolu dělali a jak to bylo celý víkend u něj doma úžasné. Když mi potom řekl, že mi její nahou fotku ukáže v telefonu, nemohl jsem se dočkat. Fotku mi ukázal a já zůstal stát úplně v šoku. Na té fotce byla Kristýnka, moje šestnáctiletá dcera! Během vteřiny jsem Lukášovi vyrazil telefon z ruky a dal mu ránu pěstí do obličeje.

Byla to reakce na to, co jsem viděl. Lukáš vůbec netušil, co se to děje, ale já jsem naprosto přesně věděl, co se dělo u něj doma s mojí malou holčičkou. Po tomto incidentu mě vyhodili z práce, ale možná je to tak lepší, protože toho člověka už nechci nikdy vidět. Naneštěstí Kristýnce už je šestnáct a já nemám možnost, jak jí něco zakazovat.

Článek byl zpracován na základě příběhu čtenáře. Fotografie jsou pouze ilustrační a jména osob byla na žádost čtenáře pozměněna.

Autor: René Podhrázský


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články