Andrej (40): Dělal jsem, co jsem jí na očích viděl. Jenže mě to stálo nehoráznou sumu

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Muz zena penize
Zdroj: Shutterstock

Nejsem na to pyšný, ale našel jsem si milenku. Manželka se po porodu našeho třetího dítěte v jistém směru hodně uzavřela. V ložnici mě začala zanedbávat a mně, jako asi každému chlapovi, to prostě začalo chybět. Co jsem neměl doma, našel jsem si jinde.

Článek byl zpracován na základě příběhu čtenáře. Fotografie jsou pouze ilustrační a jména osob byla na žádost čtenáře pozměněna.

Pořád se vymlouvala, že jí děti přes den dávají zabrat. Že je unavená nebo ji bolí hlava. Milování pořád posouvala, až k něčemu došlo třeba jednou do měsíce, někdy i za mnohem déle. Začal jsem se v tomto ohledu cítit zanedbaný, rostla ve mně potřeba toho, co mi manželka upírala.

Když se to stalo poprvé, hrozně jsem si to vyčítal

Lindu jsem znal delší dobu. Pracovala u nás ve firmě jako recepční, vždycky jsme se jen pozdravili, nic víc. Až v době, kdy jsem začal být ze strany ženy zanedbávaný, jsem Lindu začal vnímat jinak. Proběhlo mezi námi nejdřív nevinné flirtování, ze kterého se pak vyklubala nevěra – střihli jsme si rychlovku u mě v autě za městem.

Když se to stalo poprvé, hrozně jsem si to vyčítal. Cestou domů jsem měl pocit, že musím ženě všechno přiznat. Že si to nezaslouží. Jenže když jsem přijel domů, pustila se do mě, kde se courám, že je na děti sama, že už jí lezu na nervy. A to mě donutilo mlčet.

Na manželku jsem kašlal a milenku rozmazloval

S Lindou jsme se viděli podruhé, potřetí, až jsme se začali scházet pravidelně. Nespěchal jsem domů za rodinou, místo toho jsme s Lindou jezdili za město, třeba do lesa, kde jsme si užili. Občas jsme se sešli také u ní doma.

Pozornost, kterou jsem měl věnovat své ženě, jsem věnoval milence. Linda mi dávala to, co jsem doma neměl, a já ji za to patřičně rozmazloval. Nabyl jsem dojmu, že manželka si to nezaslouží. Nespala se mnou, věčně jsme se hádali. S Lindou to byla pohoda, proto jsem jí plnil všechno, co jsem jí na očích viděl.

Začala být stále náročnější

Nejdříve jsem Lindu uspokojil třeba decentním náramkem na ruku. To odpoledne v autě bylo bezkonkurenční. Pak jsem zjistil, že čím lepší nebo dražší dárek jí dám, tím příjemnější okamžiky mě s ní čekají. Byla to vlastně přímá úměra… Čím luxusnější dárek, tím luxusnější povyražení.

Jenže Linda začala být stále náročnější. Scházeli jsme se pár měsíců a jí přestaly stačit šperky, které jsem jí tu a tam koupil. Vyrukovala na mě, že by ráda novou značkovou kabelku. Stála několik tisíc a já je za tu kabelku utratil. Nebudu lhát – toho odpoledne se Linda opravdu vyznamenala a chvíle s ní v posteli byly nepopsatelné.

Stálo mě to cenu nejvyšší

Přestal jsem vnímat, kolik peněz mě milenka stojí. Ale nebyly to malé částky. Byl jsem zaslepený a nepočítal. A manželka to spočítala za mě. Jednoho dne na mě vyrukovala s tím, že se chce rozvést. Mluvila o tom, že poslední měsíce se jen míjíme, žijeme vedle sebe, a ne spolu. Navíc si je jistá, že někoho mám. A měla ve všem pravdu.

Milenka mě stála hromadu peněz, které bych ale obětoval. Bohužel mě stála cenu nejvyšší – rodinu, kterou se mi ani přes moji snahu nepodařilo dát znovu dohromady. Byl jsem tolik zaslepený milenkou, že jsem zanedbával svoji ženu a hodně jsme se odcizili. Tak moc, že už to nešlo vzít zpátky.

Autor: Nikol Kolomazníková


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články