Aleš (39): Moje žena se v manželství nudila. Stereotyp zaháněla náhodnými známostmi

od Nikola Jaroschová
3 minuty čtení
nevera
nevera

Často se říká, že jsou to právě muži, kteří se v chomoutu velmi rychle začnou nudit. Prý se jim zakrátko omrzí jedna a tatáž sukně a začnou hledat povyražení někde jinde. U nás tomu bylo naopak. Nudit se vedle mě totiž začala má žena.

Nemyslím si, že bych byl až tak nudný

Když už jsem začal o té nudě, troufnu si sám o sobě prohlásit, že nejsem kdovíjak nudný typ. Nepatřím k mužům, kteří přijdou z práce domů, vyvalí se na gauč a s pivkem v ruce si pustí televizi. Naopak. Svou ženu jsem od první chvíle, kdy jsme se poznali, neustále něčím překvapoval – víkend v zahraničí, wellness pobyt, výlety. Všeho měla dost. Jenže jí to nestačilo.

Zdroj: 123RF.COM

Přišla první výčitka

Pracuji jako dělník na stavbě a jednoho dne se mi stal nešťastný pracovní úraz. Ve finále jsem skončil na operaci holeně, kterou mi doktoři na několika místech sešroubovali. Na několik měsíců jsem tak měl o „zábavu“ postaráno, protože jsem se zprvu nemohl vůbec hýbat. Postupem času jsem vyfasoval hole. A to byl ten zlom, kdy od manželky přišla první výčitka.

Zdroj: 123RF.COM

„Nikam nechodíme, pořád jen sedíme doma, co máš tu nohu,“ prskala na mě jednoho večera. Byla totiž zvyklá, že jsme pořád někde byli – večeře, koncerty, kino. Jak mi ale mohla zrovna toto mít za zlé? Vždyť jsem to nedělal schválně, jen se mi nechtělo dvě hodiny stát s holemi na koncertě.

Ani v ložnici nebyla spokojená

Pokud jde o náš intimní život, žena nebyla spokojená ani v tomto ohledu. Ta noha a především bolest mě v mnoha směrech hodně omezovala, proto jsem několik týdnů nebyl po této stránce kdovíjak aktivní. Doufal jsem ale, že má milující žena bude mít pochopení a bude se stejně jako já těšit na okamžik, až se mi ta noha úplně uzdraví.

Zdroj: 123RF.COM

Začala to řešit po svém

Nudu po mém boku začala manželka řešit po svém a já o tom dlouho neměl ani tušení. Tuhle se totiž musela déle zdržet v práci, jindy byla celý večer s kamarádkou na víně, pak zase celou noc dle svých slov strávila s kolegyněmi z práce v baru. A já? Já jí to věřil, protože jsem si myslel, že tím dohání všechny ty akce, o které jsem ji vlivem úrazu připravil.

Jenže ono to bylo celé jinak a já na to přišel úplnou náhodou. Vlastně nebýt manželčiny sestry, možná bych na to nepřišel vůbec, protože jsem své manželce věřil a nikdy by mě nenapadlo, že by něčeho takového vůbec byla schopná.

Až tolik se vedle mě nudila?!

Manželka mě podváděla. A to opakovaně. Nenašla si ale jen jednu známost, jednoho milence, se kterým by mi nasadila parohy. Kdepak. Žena těch mužů totiž měla hned několik, střídala je jako ponožky. Když jsem jí o tom řekl, zpočátku se tvářila překvapeně a pak mi řekla, že si za to vlastně můžu sám – byla se mnou nuda, nikam jsem nechtěl chodit a ani v posteli to se mnou nestálo za nic.

Nemůžu uvěřit, že se vedle mě až tak nudila, že ji to dovedlo k tomu, aby ze mě udělala naprostého blbce a několikanásobného paroháče.

Autor: Nikol Kolomazníková


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články