Adam: Ve 20 letech zbožňuji starší paničky. Ta poslední mi ukázala osmý div světa. I vy budete žasnout

od Adéla Vocetková
2 minuty čtení
muz mlady
Zdroj: Shutterstock

Okolí nad jeho vkusem nevěřícně kroutí hlavou a kamarádi o něm prohlašují, že je naprostý blázen. Do toho, co ho vzrušuje a co se mu líbí, si ale Adam nenechá mluvit. Je přece dospělý a je to jeho život.

Článek byl zpracován na základě příběhu čtenáře, který nám jej zaslal pomocí e-mailu. Fotografie jsou pouze ilustrační a jména osob byla na žádost čtenáře pozměněna.

Málokdo nechá bez povšimnutí, když si Adam vyrazí s některou svou partnerkou. Už před několika lety totiž musel sám sobě přiznat, že vrstevnice ho neberou. Naopak zbožňuje výrazně starší paničky!

Nebylo to ono

Adam začal randit už během dospívání. Brzy ale zjistil, že ho vztahy se stejně starými, nebo dokonce mladšími partnerkami neuspokojují.

Zpočátku nedokázal přijít na to, v čem je zakopaný pes. Původně si prostě jen myslel, že chyba bude ve výběru přítelkyně. Pak ale zkusil vztah se starší ženou a něco mu došlo.

„Když mi bylo osmnáct, začal jsem si vůbec poprvé se starší ženou,“ odhaluje Adam, jak a kdy to vlastně začalo. „Neměl jsem žádná očekávání, ale dalo mi to více, než jsem doufal.“

Okolí to nechápe, někteří mě odsuzují

Od toho dne už si Adam nikdy nenašel mladší partnerku, naopak začal hledat mezi výrazně staršími paničkami. A maximálně mu to vyhovovalo!

„Když se to dozvěděla rodina, nesetkal jsem se s pochopením. Máma to dokonce obrečela,“ netají se vývojem událostí. On si ale do svých vztahů nenechal od nikoho mluvit.

„Setkal jsem se dokonce i s názory, že jsem podivín a úchyl,“ píše Adam pobaveně. „Někteří mě za to, co dělám a s kým, odsoudili, ale mně to nevadí. Je to můj život,“ dodává.

Zažil jsem s ní něco, co s žádnou jinou ne!

Adamovi je nyní dvacet let a za sebou má už několik vztahů se staršími partnerkami. S tou poslední ale zažil něco, co s žádnou před ní ne.

„Moje poslední přítelkyně se jmenovala Zdeňka a byl mezi námi věkový rozdíl 39 let,“ popisuje poslední vztah Adam. „Zdeňka mi ukázala osmý div světa, nic takového jsem ještě nikdy nezažil!“

Když si Adam se Zdeňkou začínal, rozhodně netušil, že se společně jednoho dne vydají na luxusní dovolenou do exotiky. Na přepychový pobyt přitom Adam nemusel dát ani korunu!

Rozmazlovala mě

Co Adama na vztazích se staršími ženami tak baví? Netají se tím, že se rád nechává hýčkat a rozmazlovat. A přesně tohle mu paničky dopřávají.

„Nevyhledávám cíleně bohaté ženy s cílem z nich tahat peníze nebo dárky,“ vysvětluje. „Každopádně starší ženy se ke mně chovají mnohem lépe než moje vrstevnice. Dopřávají mi a za to očekávají moji pozornost. A tu jim rád dám,“ uzavírá.

Autor: Natálie Kabourková

Související články