Zrůda: Představitelka sériové vražedkyně se nepodobá té filmové ani za mák. Tuhle kočku byste chtěli mít doma také

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
zruda
Zdroj: Profimedia

Pokud se zeptáte jakéhokoliv herce, jakým způsobem se dostal k herectví, vždy si poslechnete velice zajímavý příběh. Prozradíme vám, jakým způsobem se k herecké kariéře dostala známá herečka Charlize Theron.

Charlize Theron je jihoafricko-americká herečka, známá především díky roli v biografickém filmu Zrůda, za který obdržela Oscara a Zlatý glóbus. V minulosti se také objevila na seznamu sta nejvlivnějších osobností podle magazínu Time.

Zajímavý začátek kariéry

Ne každý herec má tak zajímavý začátek kariéry jako Charlize Theron. Herečka byla objevena čirou náhodou, když ztropila scénu v bance, kde jí nechtěli proplatit šek, protože u nich neměla účet.

Shodou okolností se zrovna v bance nacházel castingový manažer, který herečku oslovil a kariéra mohla začít. Na svém kontě má nespočet filmových rolí, mezi ty nejznámější filmy, ve kterých se objevila, patří například Loupež po italsku, Sněhurka a lovec a Zrůda.

Charlize Theron

Zdroj: Cubankite / Shutterstock.com

Právě ve filmu Zrůda si zahrála roli masové vražedkyně Aileen Wuornosové, která nenávidí muže. Film měl premiéru v roce 2003 a od té doby prošla neuvěřitelnou proměnou. Charlize letos oslaví své pětačtyřicáté narozeniny a na svůj věk rozhodně nevypadá.

Stesk po domově

Herečka pochází z Jižní Afriky. Již v mládí se začala věnovat modelingu, později pak byla na doporučení lékařů poslána studovat balet do Spojených států. Po studiu získala angažmá v New Yorku, kvůli zranění kotníku pak musela baletní svět opustit.

Život ve Spojených státech si herečka užívá převážně díky práci, které má doopravdy dostatek. Aktuální koronavirová situace, která ovlivňuje každého z nás, ovlivnila i krásnou herečku, které se stýská po domově.

Před nedávnem si na svém instagramovém profilu posteskla: „Víte, co mi neuvěřitelně chybí? Lidé. Ráda sleduji seriály v posteli, ale po roce, kdy jsem skoro nikoho nepotkala, jsem vyčerpaná. Je to více než dva roky, co jsem naposledy byla doma v Jižní Africe.“

Herečka také dodala, že si stejně jako všichni ostatní přeje, aby pandemie skončila a my se mohli vrátit do běžného života. Charlize je velkým zastáncem očkování a upozornila na to, že díky vakcíně může být svět již brzy v normálu. Jižní Afrika však neobdržela dostatečný počet vakcín, a herečka proto bojuje za to, aby byli všichni v její rodné zemi naočkovaní.

Zdroj: Instagram

Autor: Štěpán Pacík


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články