Z mladého Forresta Gumpa je vlasatý chlápek. Po 27 letech vás zklame svým vzhledem

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
forrest gump
Zdroj: Profimedia

Forrest Gump je velkofilm z roku 1994. Dramatická romantická komedie vznikla na základě novely stejného jména a během chvíle si získala mnoho nominací na ocenění, z nichž mnohá nakonec i dostala.

Herec Tom Hanks, který si ve filmu zahrál hlavní roli, získal za tento herecký výkon cenu za nejlepšího herce roku. Je ovšem pravda, že nebyl jediným, kdo ve snímku Forresta Gumpa tvárnil.

Ve filmu se totiž objevuje i mladší Forrestovo já. V to se proměnil Michael Conner Humphreys. Zatímco dospělý Forrest je sám sobě i dnes vcelku podobný, Humpreys se za sedmadvacet let změnil k nepoznání.

Významnou roli si zahrál už ve svých dvanácti letech

Michael Conner Humphreys se narodil v roce 1982. Už ve svých dvanácti letech se stal mladým Forrestem Gumpem. Svou nejvýznamnější roli, ze které si ho většina z nás pamatuje, si tak zahrál opravdu velmi brzy.

Za snímek byl nominován na nejlepšího mladého herce roku, ale ocenění nakonec nezískal. I tak ale jako na krátko ostříhaný klučina v kostkované košili zůstal v srdcích všech fanoušků filmu.

Později se jako herec objevil už jen v roce 2011 ve filmu o druhé světové válce s názvem Pathfinders: Výsadek v Normandii, kde si zahrál roli Eddieho Livingstona.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Michael Conner Humphreys (@michaelconnerhumphreys)

V tom už si sice začal být se svým současným já poměrně podobný, ovšem stále ještě nosil vlasy sestříhané na krátko. Co mu do roku 2021 na hlavě narostlo, je až k neuvěření.

Dnes se totiž Humphreys může pochlubit hřívou, kterou by mu kdejaká žena mohla závidět. Na své vlasy je hrdý a ostříhat se zatím nehodlá.

Fanoušci se v komentářích neustále vrací k hláškám z Forresta

Ohlasy na Michaelův účes jsou vcelku pozitivní. Všichni fanoušci chválí jeho vlasy a prosí ho, aby se nestříhal. Vypadá prý totiž konečně jako dospělý chlap.

Málokdo si vzpomene na jeho roli vojáka, pravidelně se ale v komentářích objevuje hláška „Run, mate, run“, která souvisí s filmovým pokřikem: „Run, Forrest, run“.

Humphreys plánuje i nadále komunikovat s fanoušky pomocí instagramu, kde se jim svěřuje se svými zážitky z osobního života a rád s nimi zavzpomíná na doby, kdy jako malý a nezkušený hrál svou první roli.

Zda se ještě někdy objeví v nějakém filmu, není jasné. On sám by si rád alespoň nějakou tu vedlejší roli zahrál, pokud bude vhodná nabídka.

Fanoušci mohou jen doufat a podporovat ho. Ať už se ale objeví na televizních obrazovkách, nebo ne, pravděpodobně roli mladého Forresta Gumpa jen tak něčím nepřebije.

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články