Syn Jasona Biggse jakoby tátovi z oka vypadl. A nejen z oka, otec mu svou neohrabaností způsobil vážné zranění

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Jason Biggs
Jason Biggs

Jason Biggs se proslavil především jako student Jim z komedie Prci, prci, prcičky, dnes řeší jiné problémy než to, jak ztratit panictví před maturitou. Je z něj totiž tatínek dvou ratolestí a své rodičovské radosti i starosti sdílí se světem.

Jasonovi je dnes dvaačtyřicet let a momentálně účinkuje v komediálním seriálu Chytrolíni. Doma s manželkou vychovává dva chlapce a rodičovské povinnosti ho občas dostanou do úzkých.

Do chomoutu skočil rychle

S manželkou Jenny Mollen se Jason seznámil při natáčení filmu Kamarádova holka v roce 2007. Jenny je nejen herečkou, ale také úspěšnou spisovatelkou.

Vztah vzal rychlý spád a v roce 2008 proběhly zásnuby i svatba. Pár let si ještě užívali bezstarostného života ve dvou.

V roce 2014 se jim den po svátku sv. Valentýna narodil první syn Sid. O dva tři roky později přivedli na svět dalšího chlapečka se jménem Lazlo. Ani dvojnásobné rodičovství ale v Jasonovi nepohřbilo jeho pubertální duši.

Zdroj: Profimedia

O trable s dětmi se rád dělí

Na sociálních sítích často s humorem sdílí všechny útrapy, které mu rodičovství přináší.

A nejen on, i manželka Jenny se vždy ráda připojí. Společně tak ujišťují všechny rodiče, že malý přešlap ve výchově se může stát každému.

Role otce Jasonovi pomohla k tomu, aby se zbavil závislosti na alkoholu a drogách. Ani tuto skutečnost se nebál sdílet na sociálních sítích, a jeho manželka dokonce zveřejnila fotku, kde je Jason nahý a opilý.

Otevřenost vůči svým fanouškům ukázali i loni na jaře, kdy Jenny zveřejnila hrůzný zážitek. Pětiletého syna Sida nešťastně upustila a on spadl hlavou na zem.

Pád mu způsobil frakturu lebky a syn skončil v péči lékařů. Vše ale dobře dopadlo a Sid si z ošklivého pádu nenese žádné následky.

Autor: Karolína Stoczková


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články