Walker Texas Ranger: Blonďatá Alex by si dokázala sjednat respekt i dnes. Ukážeme vám, jak vypadá

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Walker Texas Ranger
Zdroj: Profimedia

Sheree Julienne Wilson je americká herečka, producentka a podnikatelka, která se v televizi proslavila především v posledních dvou desetiletích minulého století. To ovšem neznamená, že by dnes již byla zapomenuta. I když jistou proměnou prošla, stále je to krásná žena, která by z fleku vystřihla jakoukoli roli.

Mezi její nejvýznamnější role patřila April Ewingová v seriálu Dallas, který běžel na televizních obrazovkách od roku 1986. Pro mnohé z nás to ale nebyla její největší role.

Od roku 1993 až do roku 2001 hrála ve slavném seriálu s názvem Walker Texas Ranger. Tam ztvárnila přísnou a nekompromisní státní zástupkyni, která si hravě poradila s každým lotrem.

Po boku slavného Chucka Norrise

Dnes asi není nikdo, kdo by neznal vtipy o Chucku Norrisovi. Díky seriálu Walker Texas Ranger, kde si zahrál hlavní roli, se herec proslavil a stal se oním symbolem neporazitelnosti a dokonalosti.

Jenže ani ostatní postavy snímku by neměly být podceňovány, protože co by byl bojovník proti bezpráví bez svých věrných parťáků? A jak by si poradil se zločinci porušujícími zákon bez úředníků a soudců?

Sheree Julienne Wilson

Zdroj: Profimedia

Ačkoli postava Alex Cahillové možná není tolik proslulá jako její mužský kolega, ve skutečnosti je jednou z hlavních, která se zasloužila o oblíbenost seriálu mezi diváky.

Dokonalá blondýnka s úsměvem na tváři a ve slušivém kostýmku byla vždy tam, kde jí bylo třeba, napomáhala v boji za dobrou věc a svým přístupem si získávala respekt nejen zločinců, ale i vyšetřovatelů a detektivů.

Po letech stále sympatická kráska

I po roce 2000 se Sheree Julienne Wilson na televizních obrazovkách objevila hned několikrát. Párkrát to bylo v novodobých filmových zpracováních seriálu Walker Texas Ranger, ale zahrála si i v dalších snímcích.

Mezi ty patří například filmy Midnight Expression, Pomsta bez výčitek, The Silent Natural nebo Flip Turn, který se objevil na televizních obrazovkách nedávno. Je tedy vidět, že elán herečka neztrácí.

I když jí přibylo s věkem i pár vrásek, stále je to krásná žena, která se na kamery a fotoaparáty usmívá a fanoušky zbožňuje. Zároveň vytváří dojem, že kdyby měla dostat opět nějakou roli drsnější dominantní ženy, nebyl by to pro ni problém.

Sympatická, zkušená, usměvavá, ale také přesvědčivá a nekompromisní. To je herečka Sheree Julienne Wilson i po letech, ve kterých si zahrála spoustu rolí jak dominantních, tak i milých a spíše rodinných.

Málokdo by možná řekl, že je jí přes šedesát, ovšem fakt, že se ukázala už před tolika lety ve slavných seriálech, je nezvratný. A i když je dodnes aktivní a ještě nám má co ukázat, pro některé bude už navždy státní zástupkyní Alex Cahillovou.

Pravda je, že seriál je oblíbený dodnes a na internetu patří k jedněm z nejpřehrávanějších z minulého století. Takže není divu, že jsou její novější role tak trochu schovány ve stínu zákona.

Zdroj: ČSFD, wikipedia.org, imdb.com
Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články