Chuck Norris poprvé poražen. Podívejte se, kdo jej ztvární v novém seriálu

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Chuck Norris
Zdroj: Profimedia

Nestává se často, aby někdo, kdo slyší jméno Walker, nepomyslel na Chucka Norrise a jeho dlouhodobé působení v seriálu Walker Texas Ranger. Hit devadesátých let trval osm sezón a Chuck Norris je známý po celém světě. Určitě i vy znáte minimálně jeden vtip o tomto hrdinovi.

Požehnání od samotného Chucka Norrise

Před nedávnem bylo oznámeno obnovení slavného seriálu s Walkerem – půjde o show s názvem The CW v hlavní roli s nadpřirozeným veterinářem Jaredem Padaleckim. Samotný Chuck Norris se svěřil, jak se ohledně ‚náhradníka‘ cítí.

Je třeba říci, že mnoho fanoušků bylo šokováno, když bylo oznámeno, že Cordell Walker se vrací na televizní obrazovky. O to více, když se na svět dostala informace, že Chuck Norris se v nové show neukáže, ale objeví se zde právě Jared Padalecki.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Jared Padalecki (@jaredpadalecki)

Ve známé americké talk show byl Jared dotázán, zda musí získat před natáčením požehnání Chucka Norrisse. „Musel mi dát své požehnání. Pomohl vytvořit původní verzi a stále ji vlastní. Díky bohu s tím neměl žádný problém, protože jsem nechtěl přijít do problémů se samotným Chuckem Norrisem.“

Převzetí žezla od známého herce

Později také dodal, že se podíval na nejrůznější videa a vtipné obrázky se známým hrdinou, tudíž by měl být připraven na veškeré překážky při natáčení a pokusí se Chucka Norrise ztvárnit v co nejlepším provedení.

Naštvání tohoto muže by totiž mohlo přinést značné problémy. I když minulý rok oslavil své osmdesáté narozeniny, je jisté, že žádný smrtelník by neměl šanci.

Je také velkým štěstím, že Norris schválil myšlenku nového pořadu, a to nejen proto, že nebude součástí nové show, ale také proto, že se pro tuto aktualizaci oblíbeného pořadu chystá spoustu změn.

Jared Padalecki snad bude tou nejlepší volbou pro nahrazení oblíbeného herce.

Autor: Štěpán Pacík


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články