Vyprávěj: Milena Minichová si nechala narůst vlasy a zbavila se kudrlin. Její proměna vás překvapí

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Vypravej Katarina
Zdroj: Profimedia

Seriál Vyprávěj sice běžel v České televizi v letech 2009 až 2013, ale jeho děj se odehrával v období Československa a osud jeho postav byl ovlivněn skutečnými historickými událostmi. Možná právě proto se stal diváky tak oblíbeným.

Za čtyři roky natáčení vzniklo celkem pět řad seriálu, který pojednává a životě několika rodin. Ty jsou ovlivněny nejen vzájemnými vztahy, ale také historickým kontextem.

Zajímavostí pořadu je také prokládání děje autentickými historickými ukázkami a komentování hlasem vypravěče. Toto zpracování svou originalitou přilákalo ke všem řadám tisíce fanoušků.

Zahrála si Katarínu Martinákovou

Herečka Milena Minichová si v seriálu zahrála Katarínu Martinákovou, která patří do početné rodiny Dvořákových. Diváky kráska uchvátila tím, jak dokonale zapadla se svým nalíčením, účesem a oblečením do dobového kontextu.

Od natáčení neuběhlo sice zase tolik let, i tak ale tato slovenská umělkyně prošla proměnou, po které by si ji možná někdo nemusel s postavou ze slavného seriálu spojit. Podívejte se sami.

Kráska s dlouhými vlasy

Zatímco v seriálu měla herečka vlasy spíše kratší, v současné době jí sahají až po pas a zdůrazňují její dokonalou postavu. Blondýnka s modrýma očima navíc ví, co si vzít na sebe, aby uchvátila fotografy.

Dnes devětatřicetiletá žena na svůj věk rozhodně nevypadá, mnozí by jí tipli i o pět let méně. Stala se vzorem pro mnohé fanoušky, a přestože pochází ze Slovenska, kde v současné době také žije, díky seriálu Vyprávěj si ji oblíbili i Češi.

Milena Minichova

Zdroj: Profimedia

Kromě herectví umí i zpívat

Milena Minichová je krásná žena a mnohé možná překvapí, že k jejímu povolání nepatří modeling. Ani tak ale nezůstala umělkyně pouze u herectví a živí se také zpěvem.

Vystudovala školu Múzických umění v Bratislavě a v současné době vystupuje mimo jiné se svou kapelou Milu and Band. Pravděpodobně známější je přesto především jako herečka.

V televizi se poprvé objevila v roce 2005, kdy si zahrála v českém filmu Doblba. O dva roky později se zúčastnila natáčení česko-anglického filmu Dark Spirits.

Pak několik let natáčela seriály pro Slovensko. Jedním z posledních seriálů, ve kterém se objevila, je slovenský snímek Za sklom z roku 2019.

Ať už jako moderní kráska, která láká pohledy všech mužů kolem sebe, nebo jako žena z historie, si Milena Miničová dokáže pozornost fanoušků získat. Doufáme, že jí to ještě dlouho vydrží.

Zdroj: Profimedia, wikipedia.org, sarm.pluska.sk
Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články