Utopenec na útěku: Z krásné Lauren je dnes vrásčitá divoženka. Její dcera vás okouzlí svým dekoltem

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Utopenec na uteku
Zdroj: ©Warner Bros/Courtesy Everett Collection / Profimedia

Krásná Kelly LeBrock má na svém kontě poměrně hodně filmů, za ten nejznámější se dá považovat snímek Utopenec na útěku, kde si zahrála roli Lauren. Ale moc platné jí to nebylo, protože do paměti všech se zapsala jako bývalá manželka hollywoodského svalovce Stevena Seagala.

Snímek z roku 1998 se zapsal do paměti diváků, kteří milují komedie a parodie. V hlavní roli se objevil Leslie Nielsen, který je symbolem parodií. A Kelly LeBrock mu v tomto filmu zdatně sekunduje.

Manželství snů?

Americká herečka se narodila 24. března 1960 v New Yorku, ale dětství prožila v Londýně. Svou kariéru začala jako spousta jiných hereček. Nejprve si vyzkoušela modeling a její tvář se často objevovala na titulech módních magazínů. Jako modelka se objevovala i na módních přehlídkách.

Kelly ale chtěla víc než být jen věšákem na šaty. Jako herečka debutovala ve snímku Žena v červeném. O tři roky později se seznámila se Stevenem Seagalem, kterého si v roce 1987 vzala, měla s ním tři děti a v roce 1994 se s ním rozvedla. Společně se objevili ve snímku Těžko ho zabít.

Kelly LeBrock

Zdroj: Profimedia

Dvacet čtyři let bez televize

Po rozvodu se herečka rozhodla, že se stáhne do ústraní. „Rozhodla jsem se odejít z Hollywoodu, abych mohla vychovávat své děti mimo dosah reflektorů. Nechtěla jsem, aby byly ovlivněny negativními dopady mého rozvodu. Takže jsem se stáhla do ústraní a v podstatě už dvacet čtyři let žiji v divočině v Jižní Kalifornii bez televize,“ prozradila herečka v roce 2017 časopisu People.

„Být matkou mi dalo smysl, odolnost a důvod, proč bych každé ráno měla vstávat,“ přiznala. Nejmladší dcera Arissa jde v matčiných stopách.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Arissa Le Brock (@arissalebrock)

Stala se z ní úspěšná modelka, která svou matku ráda doprovází do společnosti. Obě se objevily v reality show Growing Up Supermodel. Seriál diváky zavedl do modelingové světa, ve kterém se začínající modelky snaží prosadit.

Arissa je krásné po své matce, která přiznává, že s věkem má čím dál tím víc kuráže. A také vrásek.

„Teď jsem zralejší a vrásčitější. Jsem s tím v pohodě. Jsem šťastná z toho, kdo jsem a kde jsem,“ řekla herečka, která má za sebou tři nepovedená manželství.

Vypadá to ale, že se z toho nehroutí. Její vztah s bývalým akčním hrdinou je sice stále napjatý, ale herečka myslí pozitivně. „Bylo to velmi smutné, protože to ovlivňuje děti. Byla jsem třikrát vdaná, ale říkám si, že to nesmím nikdy vzdát.“

Tak uvidíme, čím nás bývalá kráska ještě překvapí.

Zdroj: People.com
Autor: Barbora Turková


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články