Rozpoutané peklo: Malá Lauren vyrostla do krásy. Takovou kočku byste chtěli mít po svém boku také

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Rozpoutane peklo
Zdroj: Profimedia

Chůva k pohledání, Námořní vyšetřovací služba, Rozpoutané peklo, Pohotovost nebo Myšlenky zločince. Ve všech těchto seriálech a filmech se objevila mladičká Jamie Renée Smith. Hvězdná kariéra se jí ale bohužel vyhnula.

Malé městečko Dante’s Peak ve filmu Rozpoutané peklo leží na úpatí stejnojmenné sopky. Obyvatelé v něm žijí poklidným životem, navzájem se znají a pomáhají si.

Když přístroje vědců z geologického výzkumu začnou zaznamenávat aktivitu sopky, nikdo to nebere příliš vážně. O to větší šok pak nastane, když se propukne obrovská katastrofa.

Šla z role do role

Svou hereckou kariéru zahájila Jamie Renée Smith, která se narodila 10. dubna 1987 v New Yorku, už když jí bylo šest let. A nejednalo se o žádnou malou roli, ale hned o tu hlavní.

V herectví pokračovala a na svém kontě měla brzy spoustu rolí. Nejvýraznější byla ve filmu Rozpoutané peklo, kde se objevili také Pierce Brosnan a Linda Hamilton. Více se prosadila na poli televizních seriálů, kde jí bylo přáno mnohem víc. Jenže s věkem začala její sláva upadat.

Jamie Renee Smith

Zdroj: Profimedia

Na kariéru snů může zapomenout

V roce 2012 to vypadalo, že by na svou dětskou slávu mohla navázat. Objevila se v jednom dílu páté série seriálu True Blood, ale od té doby její herecká kariéra stagnuje, občas se objeví v nějakém seriálu ve vedlejší roli. Naposledy to byl seriál Šťastné a veselé a tak podobně z roku 2019.

Na svou kariéru Jamie asi pyšná není, ale na svůj vzhled být může. Z roztomilé usměvavé holčičky vyrostla z krásnou dámu, která letos oslavila třicáté čtvrté narozeniny.

Téhle krásce by její věk tipoval jen málokdo, protože vypadá minimálně o pět let mladší. Škoda, že se jí hvězdná kariéra vyhnula a ona se jen občas objeví v nějaké malé roli.

O skandálech sice nemůže být řeč, ale Jamie doplatila na pomíjivou slávu dětských hvězd. Na svou kariéru bohužel nedokázala navázat a dnes se musí spokojit s tím, jaký štěk jí režiséři či producenti dají.

Se svým talentem a atraktivním vzhledem má Jamie Renée Smith rozhodně na víc.

Zdroj: Imdb.com
Autor: Barbora Turková


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články